Szukaj

Tomasz Kammel wtulony w partnerkę. Tak romantycznego zdjęcia jeszcze nie pokazywał

Tomasz Kammel opublikował na swoim Instagramie bardzo romantyczne zdjęcie. Opis mówi wszystko. Sami zobaczcie.
Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel, to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju, który nie może narzekać na brak zajęć. Jest prowadzącym The Voice czy Pytanie na śniadanie. Tuż po nowym roku postanowił nieco podładować akumulatory i wybrał się na zasłużony urlop na Florydę. To stamtąd pochwalił się zdjęciem z Ricky’m Martinem.

Tomasz Kammel pokazał romantyczne zdjęcie z partnerką

Tym razem Tomasz Kammel, który ciągle jeszcze nie wrócił z Ameryki, pokazał romantyczną fotografię z lotniska. Z rozanieloną twarzą przytula się do swojej ukochanej.

Z opisu możemy wnioskować, że na to spotkanie czekał z utęsknieniem, no i w końcu jego cierpliwość została wynagrodzona. Pewnie dopiero teraz jego urlop tak naprawdę się zacznie.

Czekał, czekał i się doczekał – napisał prezenter.

Dalej dodał dowcipnie:

 A ten z przystanku ( dwa zdjęcia wstecz) dalej leży.

Dwa zdjęcia wstecz, na jego Instagramie jest zdjęcie z ławeczką, na której leży kościotrup, a Kammel, ze zwieszoną głową, czeka na przylot ukochanej. To instalacja artystyczna, która idealnie wpisała się w nastrój prezentera. Zajrzyjcie do naszej galerii, tam je znajdziecie.

Romantyzm zdjęcia, wtulonego w partnerkę Kammela, pogłębia napis, który całkiem przypadkiem znalazł się w tle. Są tam hiszpańskie słowa: Besame mucho, które tłumaczy się jako Mocno mnie pocałuj. Idealnie w punkt.

Jedna z Internautek także świetnie spuentowała obrazek:

Wspaniale! Czasem warto czekać!

Kim jest ukochana Tomasz Kammela?

O ile zawodowe projekty Kammela nie stanowią dla nikogo tajemnicy, o tyle o jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Wygląda jednak na to, że  wreszcie odnalazł szczęście w miłości. Sercem dziennikarza zawładnęła niejaka Kasia, której wizerunek ciągle utrzymywany jest w tajemnicy.

Jak od dłuższego czasu informują tabloidy, jest bizneswoman, która prawdopodobnie pracuje w firmie produkującej popularne napoje alkoholowe. Wychowuje córkę, z którą podobno Tomek doskonale się dogaduje.

Zobacz: Tomasz Kammel i Piasek nie pojawili się na Sylwestrze TVP – mimo że byli w Zakopanem! Bawili się na konkurencyjnej imprezie


Tomasz Kammel w romantycznym uścisku

Tomasz Kammel w romantycznym uścisku

Tomasz Kammel w oczekiwaniu na ukochaną

Tomasz Kammel w oczekiwaniu na ukochaną

Tomasz Kammel z dziewczyną

Tomasz Kammel z dziewczyną

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×