Wirtualna Polska

Tomasz Kammel pokazał apartament na live czacie. Jest większy niż u Kuby Wojewódzkiego

Tomasz Kammel pokazał apartament na live czacie. Jest większy niż u Kuby Wojewódzkiego

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel podczas Domówki u Dowborów pokazał swój apartament. Robi wrażenie, jest chyba większy niż ten, którym chwalił się Kuba Wojewódzki.

Wirtualna Polska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, od sześciu lat są małżeństwem i doczekali się dwóch córek. Para tworzy udany duet w życiu prywatnym i zawodowym. Od niedawna prowadzą kanał na YouTube — Dowbor Be Happy. W filmikach, które publikują, nie brakuje fragmentów ich codziennego życia. A wszystko to z charakterystycznym dla nich poczuciem humoru.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pozytywnego podejścia nie brakuje im nawet trudnym dla wszystkich czasie, kiedy w Polsce i na świecie panuje epidemia koronawirusa. Namawiają swoich fanów do pozostania w domu. Starają się umilić im izolację i prowadzą pogadanki na Instagramie, publikują nowe posty, w których zdradzają sposoby na nudę. Wpadli także na pomysł live czatów ze znanymi osobami, które nazwali Domówka u Dowborów. Ich najnowszym gościem był Tomasz Kammel, który przy okazji rozmowy z parą pokazał, jak mieszka.

Jak mieszka Tomasz Kammel?

Tomasz Kammel z reguły bardzo chroni swojej prywatności. Chociaż w show-biznesie gości już od lat i jest aktywny w sieci, z reguły nie wypowiada się na temat życia prywatnego. Czasami zdarza mu się zrobić wyjątek, tak jak wtedy, gdy pokazał zdjęcie z ojcem i bratem Fryderykiem.

W dobie panującej pandemii zmieniły się jednak trochę warunki funkcjonowania i praktycznie cały show-biznes przeniósł się do sieci. Wiele gwiazd wpuściło internautów do swoich domów. Zrobił to też Kammel podczas rozmowy z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Domówka u Dowborów ma raczej nieformalny charakter i goście, z którymi rozmawia para, przyjmują ich tak raczej  po domowemu. Jednak prezenter TVP był bardzo elegancki.

Przy okazji pokazał jak mieszka. Obszerne wnętrza utrzymane zostały w zawsze modnych szarościach. Są regały z książkami i stylowe dodatki. Widać tez wygodny zestaw wypoczynkowy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W domu Kammela jst bardzo przyjemne, nastrojowe oświetlenie. Zdradził jednak, że jego dekoratorki wnętrz przyznały, że gdzieś muszą zaszaleć i zrobiły mu czerwoną łazienkę. Efekt z pewnością jest wspaniały, choć mogą podziwiać go tylko odwiedzający dziennikarza goście.

Wirtualna Polska

To, co udało się dostrzec, to piękne, przestronne wnętrza. Chyba nawet większe niż te, którymi ostatnio chwali się w sieci Kuba Wojewódzki.


IMG_5921 IMG_5922 IMG_5925
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×