Tomasz Kammel zaprosił internautów do stylowej kuchni. Gotowanie w takich warunkach to czysta przyjemność

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel w niedzielę przygotowywał zdrowe chipsy z jarmużu i zaprosił internautów do swojej kuchni. Stylowe wnętrza przyciągają uwagę.

Tomasz Kammel pierwsze kroki w Telewizji Polskiej stawiał w 1997 roku. Od tego momentu stał się jedną z głównych gwiazd stacji, a jego kariera nabrała rozpędu. Nie tylko współprowadzi Pytanie na śniadanie, gdzie od kilku tygodni partneruje mu Izabella Krzan, ale także jest gospodarzem ważnych wydarzeń emitowanych na antenie stacji.

Chociaż ze względu na pandemię koronawirusa odbywają się one na nieco mniejszą skalę niż jeszcze kilka lat temu, dziennikarz co jakiś czas może sprawdzić się w roli konferansjera. Tak jak w okresie Wielkanocy, gdy prowadził widowisko Cud życia, podczas którego Andrea Bocelli zaprezentował widzom utwory ze swojej najnowszej płyty.

Tomasz Kammel pokazał kuchnię. Jak mieszka?

Kammel aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie zdradza internautom wybrane ciekawostki ze swojej prywatności. Tak jak w kwietniu, gdy zdradził, że ma dom za granicą. Tomasz na swoim profilu sporo uwagi poświęca na publikowanie postów związanych ze zdrowym trybem życia. Pokazuje jak ćwiczy w swojej siłowni, a także serwuje przepisy na smaczne i przede wszystkim zdrowe dania.

W niedzielne popołudnie podzielił się przepisem na chipsy z jarmużu. Oddzielił małe kawałki od dużych, pomieszał oliwę z oliwek z odrobiną soli i wymieszał, wtarł we liście. Rozgrzał piekarnik do 80 stopni Celsjusza, wstawił je na 40 minut. Gdy czas dobiegł końca, podzielił się efektami z fanami. Wspomniał, jakie błędy popełnił:

Chciałem tylko powiedzieć, że następnym razem dam bardzo mało soli i najwyżej dosolę. […] Ps. Jakby co to jestem kompletnym amatorem na początku drogi – podkreślił Tomasz Kammel.

Uwagę przyciągnęła nie tylko zdrowa przekąska, ale także warunki, w jakich dziennikarz przygotowywał swoje produkty. Kuchnia Kammela, która jest połączona z salonem, jest gustownie urządzona. Znajduje się tam m.in. kuchenna wyspa, na której można tworzyć dania. Szafki są utrzymane w brązie, mają jasne blaty. Nie brakuje też piekarnika wbudowanego w zabudowę. Gotowanie w takich warunkach z pewnością jest niemałą przyjemnością.

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.


Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×