Tomasz Kammel zdradza coraz więcej tajemnic ze swojego związku. Najnowsza wywołała salwy zachwytów

Tomasz Kammel: nowa partnerka

Tomasz Kammel: nowa partnerka

Tomasz Kammel coraz częściej zdradza sekrety ze swojego związku. Właśnie oznajmił, że jego rodzina się powiększyła. Internauci nie ukrywają zachwytu nad słodko wtulonym w poduszkę cukiereczkiem.

O Tomaszu Kammelu można śmiało powiedzieć, że jest człowiekiem spełnionym zawodowo. Od ponad 20 lat pracuje dla TVP (zadebiutował w 1997 roku), gdzie ma całkiem sporo pracy. Obecnie oprócz Pytania na śniadanie prowadzi także The Voice of Poland oraz Dance Dance Dance. Do tego dochodzą imprezy okolicznościowe. Ale nie tylko telewizja była w polu jego zawodowych zainteresowań.

Do niedawna Tomasz realizował się także w Radiu Zet, jako gospodarz audycji Kammel Zet czanel oraz Loteria marzeń. Kilka dni temu okazało się, że stacja nie przedłużyła z nim kontraktu.

Miałem podpisany kontrakt z Radiem Zet, który właśnie zrealizowaliśmy – komentował Tomasz Kammel na łamach Press.

Utrata pracy raczej nie zepsuła prezenterowi humoru. Wszystko wskazuje na to, że w czasie kwarantanny rozkwita jego związek z tajemniczą kobietą. Z doniesień kolorowej prasy wiemy, że ma na imię Katarzyna i jest bizneswoman z ogromnym stażem. Partnerka Kammela prywatnie jest mamą dwóch córek, które mają świetną relację z gwiazdorem.

Nie wiem, czy się spełnię jako ojciec w przyszłości, ale co ma być, to będzie. Myślę, że byłbym zaangażowanym tatą. Rzecz w tym, że moje instynkty opiekuńczo-rodzicielskie już się na kimś skupiają. (…) Moja dziewczyna ma dwie nastoletnie córki, które dorastają na moich oczach i stają się bardzo ważną częścią mojego świata – powiedział w „Vivie!”.

Tomasz Kammel: relacja z nową partnerką. Miłość kwitnie

Dziennikarz pochwalił się niedawno prezentem, jaki od otrzymał od swojej drugiej połówki. Kobieta przez rok prowadziła dziennik, w którym opisywała swoje wrażenia po spotkaniach z Tomaszem.

Kilka dni później pokazał niezwykle zdrowe i dietetyczne śniadanie, jakie przygotowała dla niego tajemnicza ukochana.

Wygląda na to, że miłość kwitnie tak samo pięknie i szybko, jak drzewa za oknem. Może właśnie dlatego Tomasz Kammel z partnerką zdecydowali się na powiększenie rodziny? Dzisiaj na swoim Instagramie prezenter pochwalił się pociechą, która trafiła pod jego dach.

Nowy w rodzinie się pojawił 🙂 #happy #jamnik #fun – napisał dumny Tomasz.

Jest to przeuroczy jamnik długowłosy. Internauci nie kryją zachwytu pieskiem, który śpi owinięty w szary ręcznik.

  • Pięknota futrzasta.
  • Jaki śliczny.
  • O nie wierzę, też mam nowego malucha w rodzinie.
  • Ale myszka śliczna – pisali.

Pupil faktycznie wygląda przeuroczo. Czekamy aż zadebiutuje w Pytaniu na śniadanie. Widzowie kochają takie niespodzianki. Tomasz, jak widać, także.

Przypomnijmy, że partnerka Tomasza Kammela prawdopodobnie ma już jednego rudego pupila. Jakiś czas temu dziennikarz opublikował na swoim profilu zdjęcie kobiety w towarzystwie przepięknego psa.


Pies Tomasza Kammela

Pies Tomasza Kammela

Pies Tomasza Kammela

Pies Tomasza Kammela

Tomasz Kammel z dziewczyną

Tomasz Kammel z dziewczyną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×