Tomasz Kammel po doniesieniach o śmierci ojca opublikował wzruszający post. Nie trzeba więcej słów, ani komentarza…

Tomasz Kammel - post po śmierci ojca

Tomasz Kammel - post po śmierci ojca

Ojciec Tomasza Kammela nie żyje. Kilka godzin po pojawieniu się doniesień śmierci Christiana Kammela, dziennikarz opublikował wzruszający post. Nie trzeba więcej słów, aby wyrazić żal po ogromnej stracie.

Christian Kammel, ojciec Tomasza Kammela nie żyje. Lubiany dziennikarz Telewizji Polskiej zdążył pożegnać się ze swoim tatą.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie gwiazdor TVP widział się z ojcem na niecałą godzinę przed śmiercią. Obaj panowie zdążyli się pożegnać, choć mieli ciągle nadzieję, że zły los się odwróci. Tomasz Kammel bardzo przeżywa tę całą straszną sytuację, nie jest w stanie rozmawiać na ten temat – podawał Super Express.

W miniony weekend Tomasz nie pojawił się na dyżurze w Pytaniu na Śniadanie. Jak podał dziennik, zamiast tego poleciał do Monachium, żeby zobaczyć się ze swoim ojcem. Mężczyzna był w ciężkim stanie. Potwierdziło się najgorsze. Christian Kammel nie żyje. Kilka godzin po pojawieniu się doniesień, dziennikarz opublikował wiele mówiący post.

Tomasz Kammel opublikował post po śmierci ojca

Tomasz Kammel jest synem Anny Hetmanek-Kamel i Christiana Kammela, który pierwotnie nazywał się Bronisław Kamel. Rok po tym, jak dziennikarz przyszedł na świat, jego ojciec wyjechał do RFN. Zmienił całe swoje życie, założył nową rodzinę. Z Tomaszem przez kilkanaście lat nie miał żadnego kontaktu, jednak po rozłące odezwał się do niego i zabrał go do Niemiec, gdzie wychowywał go wspólnie z nową partnerką, z którą ma syna, Fryderyka Kammela.

Dziennikarza i jego ojca łączyła wyjątkowa więź. Mieli wspólną pasję, jaką było gotowanie. Chętnie spędzali ze sobą czas, a Tomasz niejednokrotnie dzielił się zdjęciami z tatą na Instagramie i podkreślał, że jest najważniejszym mężczyzną w jego życiu.

Kilka godzin po tym, jak media obiegły wieści o śmierci 75-letniego ojca Tomasza Kammela, na profilu instagramowym dziennikarza pojawił się wymowny post. W relacji pojawiło się zdjęcie zrobione z samolotu, na którym najpierw w oczy rzucają się promienie słońca.

Mieliście dzisiaj kontakt ze słońcem? Bo jak nie, to służę, oddam trochę swojego – napisał.

Tomaszowi Kammelowi współczujemy straty.


Tomasz Kammel - pierwszy post po śmierci ojca

Tomasz Kammel - pierwszy post po śmierci ojca

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zawsze moźna się zamienic a gdzie pan wiązanka i owsik święta zacząc czas źycze wam ku..wy i złodzieje źebyscie zd..chłi wypierd..łaj paj..cu ha ha i to tyle

  • Die Beobachterin pisze:

    To przykre, ale najwięcej trudu przez 20 lat , co trudno opisać,włożyła Matka Pana Tomasza Kammela, gdy mąż postanowił założyć drugą Rodzinę, rozbijając pierwszą.

  • Pytam pisze:

    Bardzo przykre……… ale dlaczego matke synek porzucił, i nie ma z nia kontaktu? To ona całe zycie była przy nim , wychowała samotnie , wykształciła samotnie …………………..i została samotna ….On zarabiał miliony , a matka mieszkała w ruinie i nie miała na węgiel ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×