Szukaj

Wielka zmiana na twarzy Tomasza Kammela. Widzowie przecierali oczy z niedowierzania. Teraz to wygląda na swoje 50 lat

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel pojawił się w Pytaniu na śniadanie i zaskoczył fanów swoim nowym wizerunkiem. Co stało się z jego twarzą?

Tomasz Kammel jest jedną z najjaśniej błyszczących gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadzi ważne wydarzenia emitowane na antenie stacji, spełnia się jako gospodarz programów rozrywkowych, a także współprowadzi Pytanie na śniadaniePrzez wiele lat jego partnerką na wizji w ostatnim z wymienionych programów była Marzena Rogalska. Gdy dziennikarka zrezygnowała z pracy (szczegóły tutaj), szybko znaleziono zastępstwo.

Od kilku tygodni u boku Kammela pojawia się Izabella Krzan. Prowadząca Koło Fortuny jest zachwycona nową pracą. W jednym z wywiadów ujawniła, że może liczyć na wsparcie i pomoc współprowadzącego. Udziela jej też cennych rad:

Tomek daje mi dojść do głosu. Czuje od niego wsparcie, on wypycha mnie na głęboką wodę. Mówi mi: „Śmiało się odzywaj. Nawet jeżeli się pomylisz, nic się nie stanie. Ważne, by wyjść z tego z uśmiechem i żartobliwie”.

Tomasz Kammel: nowy wizerunek. Co się stało z jego twarzą?

Tomasz Kammel w środowy poranek pojawił się w studiu Pytania na śniadanieW programie tradycyjnie partnerowała mu Izabella Krzan, która już zdążyła wrócić ze słonecznych wakacji. Duet w interesujący sposób prowadził rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi i zachwycał widzów swoim profesjonalizmem.

Kammel przy okazji pochwalił się nowym wizerunkiem i zaprezentował widzom bujny zarost na twarzy. Broda dziennikarza była pełna siwych włosów. Nie umknęło to uwadze oglądających. Jeden z nich udostępnił zdjęcia programu śniadaniowego i skomentował, że Tomasz wreszcie wygląda na swój wiek, czyli na 50 lat, które skończy w lipcu:

I nagle Tomasz Kammel zaczyna wyglądać na swój wiek… #TVP

Metamorfozę dziennikarza skomentowano też na oficjalnym profilu Pytania na śniadanie. Udostępniono zdjęcie gwiazdora, który skacze na trampolinie, w opisie zapytano internautów o opinie na temat jego odmienionego image’u:

@tomaszkammel od świtu szaleje w #pytanienasniadanie 😉 Włączcie #tvp2 i zobaczcie małą metamorfozę Tomasza ☺️ #pytanienasniadanie #broda #mezczyzna #metamorfoza.

Zmiana wizerunku Kammela podzieliła internautów. Gdy jedni są nią zachwyceni, inni uważają, że niezbyt mu ona pasuje:

  • Panie Tomaszu, lepiej Panu bez tej postarzającej brody.
  • Ale świetnie Pan wygląda.
  • Lubimy Wasz program ! Jesteście świetni.

Co myślicie o zmianie wizerunku Tomasza Kammela?


Tomasz Kammel ma brodę

Tomasz Kammel ma brodę

Tomasz Kammel ma brodę

Tomasz Kammel ma brodę

Tomasz Kammel ma brodę

Tomasz Kammel ma brodę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×