Tomasz Kammel kokietuje Izabellę Krzan, a fani zarzucają mu zmianę frontu: „Trochę zawiało pociskiem”. Marzenie zrobi się przykro?

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, Izabella Krzan

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, Izabella Krzan

Tomasz Kammel szybko zbudował przyjacielską relację z Izabellą Krzan, która zajęła miejsce Marzeny Rogalskiej w Pytaniu na śniadanie. Najnowszy wpis dziennikarza nie wszystkim fanom przypadł do gustu. Zarzucają mu zmianę frontu.

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP odbiło się szerokim echem w mediach. Dziennikarka po 12 latach zdecydowała się rozstać ze stacją, w której prowadziła najpopularniejsze programy. Decyzję gwiazdy skomentowało mnóstwo gwiazd. Jedni jej gratulowali, inni życzyli powodzenia w poszukiwaniu pracy. Nawet ekipa Pytania na śniadanie publicznie podziękowała prezenterce za chwile spędzone razem.

Ponad dekadę Marzena prowadziła śniadaniówkę w parze z Tomaszem Kammelem. Przez lata sprawiali wrażenie zgranego duetu, który łączy znacznie więcej, niż tylko praca w jednym studiu. Po tym, jak Rogalska opuściła szeregi zespołu, jej programowy partner przestał obserwować jej konto na Instagramie.

Tomasz Kammel zaczepia Izabellę Krzan. Fani spekulują o zmianie frontu

Tomasz Kammel, który nie bał się popierać publicznie środowiska LGBT, wspierał Strajk Kobiet i pięknie pożegnał zwolnioną z dnia na dzień Barbarę Kurdej-Szatan, wciąż nie skomentował odejścia Marzeny z pracy. Bierna postawa nie spodobała się wielu osobom, które obserwują poczynania dziennikarza w mediach społecznościowych. Ten wydaje się nie przejmować całą sytuacją i zamiast tracić czas na odpisywanie zawiedzionej publiczności, skupia się na budowaniu relacji z nową koleżanką z pracy.

Miejsce Marzeny Rogalskiej w obsadzie Pytania na śniadanie zajęła młodziutka, 26-letnia Miss Polonia Izabella Krzan. Znana z odsłaniania liter w Kole fortuny do niedawna łączona była z Norbim, z którym prowadziła popularny format. Z ich relacji postanowił zażartować Kammel, który wygrzebał w domowym archiwum zdjęcie z jednej z imprez z autorem hitu Kobiety są gorące.

Fotografia pochodzi z lat 90., gdy kariera Norbiego i Tomka dopiero co rozkwitała. Prawie 50-letni dziennikarz nawiązał do czasów swojej młodości, zaczepiając młodszą o 23 lata Izę:

Hej @izabellakrzan, zgadnij ile miałaś lat gdy Twoi koledzy z pracy robili sobie to zdjęcie.

Reakcja internautów była do przewidzenia. Gdy jedni rozpływali się nad fotką z czasów młodości Kammela i Norbiego, inni zarzucali prezenterowi szybką zmianę frontu po odejściu Marzeny Rogalskiej:

 • To już nie Marzenka a Iza? Szybka zmiana frontu widzę.
 • Trochę zawiało pociskiem.
 • Marzena bardzo się lubiła z Panem Tomaszem! Tak bardzo, że zaprosił ją do Kammel Czannel! Odcinek usunięty, czy jeszcze nie?

Niektórzy wzięli go w obronę i odpowiedzieli na komentarze rozczarowanych fanów:

 • Pani Marzena zdecydowała ze odchodzi z TVP, to co? Reszta miała zrobić to samo? Życie toczy się dalej. Ludzie ogarnijcie się, telewizja to nie koniec świata, jest życie poza tv. A dla tych ludzi to praca, taka jak Twoja czy moja. Kocham moja pracę ale to tylko praca, życie to czy się po pracy…
 • Gdyby Twój ulubiony kolega z pracy postanowił ją rzucić, Ty oczywiście też byś to zrobił?

Tomasz Kammel jak dotąd nie odpowiedział na żadną z zaczepek.


Tomasz Kammel i Norbi w młodości

Tomasz Kammel i Norbi w młodości

Izabella Krzan na koncercie w Ostródzie

Izabella Krzan na koncercie w Ostródzie

Życzenia Marzeny Rogalskiej dla Tomasza Kammela

Życzenia Marzeny Rogalskiej dla Tomasza Kammela

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tomek mogl pare slow na pozegnanie z Marzena powiedziec bylo by milo

 • Kasia pisze:

  Izabela to mega babka, już widziałam ją w akcji w innych programach. Bardzo sympatyczna i otwarta kobieta.

 • polijka pisze:

  Fajnie się z Panią Izabellą dopełniają, myślę, że PNŚ będzie zadowolone z tej zmiany.

 • Kasia pisze:

  Wy to ten instagram to traktujecie jak jakąś wyrocznie, ja też po jednej kłótni koleżankę przestałam obserwować, napiszcie o tym artykuł. Tomek robi swoje, jest super gościem i tylko dla niego oglądam pnś. Z Izą duet super!

 • Gość pisze:

  Tomek to spoko gość i dla mnie niech zostanie w tvp jak najdłużej. Lubię go i oglądam programy które prowadzi. Ale jak zawsze hejterzy się znajdą

 • Gość pisze:

  Ogólnie to ja się dziwię ze tak jest to komentowane, pani Marzena odeszła, jak wiadomo program musi trwać dalej i to że akurat Tomasz Kammel jest miły dla współprowadzącej to nic takiego. Zastanawiają mnie te całe spekulacje. Oni nic nie mówią w tym temacie a ciągle tylko media doklejają jakieś historie.

 • Gość pisze:

  Dlaczego wszyscy zakładają, że to była przyjaźń? Bo tak mówili? To telewizja, szklany ekran, obłuda i tylko „koledzy z pracy”. Po co tak przeżywać to wszystko.

 • Gość pisze:

  Po tylu latach współpracy z p. Marzeną i małżeństwem ekranowym gdzie często było o tym mówione nie powiedzieć dziękuję jest to wstrętne tak się nie zachowuje przyjaciel

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×