Zaskakujące wyznanie Tomasza Kammela: „Mam ochotę powiedzieć, że JESTEM GEJEM, jestem homoseksualistą”

Tomasz Kammel jest gejem

Tomasz Kammel jest gejem

Tomasz Kammel jest gejem?

Czy Tomasz Kammel jest gejem? Nic bardziej mylnego! Właśnie do sieci trafiło nagranie, w którym gwiazda TVP z łzami w oczach komentuje strzelaninę w gejowskim klubie w Orlando. Jest niezadowolony z tego, że w naszym kraju praktycznie nie omawia się tej sprawy.

Doda zwróciła uwagę, że prawdopodobną przyczynę milczenia na ten temat. Piosenkarka uznaje, że nie mówi się o tym zbyt wiele, ponieważ ofiarami byli homoseksualiści. A co o tragedii mówi Kammel?

W naszym kraju dziwnie mało się o tym mówi. Czyżby nikt nie przejął się tą tragedią? Czy może ktoś postanowił się nią nie przejmować, bo chodzi o homoseksualistów, PEDAŁÓW! Nie wiem. Zastanawiałem się nad tym, dlaczego to się stało. Jakie były pobudki. ISIS? Terroryzm? Islam? Mam to głęboko w poważaniu. Najbardziej boli mnie fakt, że to się stało ze względu na to, że komuś się nie podobało, że ktoś kocha. Nie kocha inaczej, bo jest homo, ale po prostu kocha i komuś to przeszkadzało. Miłość jest absolutnie najwyższą wartością – przemawia

Od kilku lat media zarzucają Tomaszowi Kammelowi, że jest gejem. Wytyka mu się, że związek z Katarzyną Niezgodą był tylko przykrywką dla jego homoseksualnych upodobań. Swego czasu sporo mówiło się o bliskiej relacji dziennikarza z Kubą Wojewódzkim. W nagraniu zapewnia jednak, że publikacje mediów są nieprawdziwe.

Na wielu portalach czytam, że jestem gejem. Otóż gejem nie jestem, ale nie mówię wam tego, że nagle mam ochotę na jakiś coming out. Zresztą byłbym z tego powodu dumny. (…) Dzisiaj po tym, co stało się w Orlando, mam ochotę powiedzieć, że jestem gejem, pedałem, jestem homoseksualistą. Nikt na świecie nie ma prawa karać ludzi za to, że kochają. (…) Czy się jest homoseksualistą, czy się nie jest, to się ma prawo, do cholery, do miłości – mówi stanowczo

To poruszająca mowa dziennikarza. Trudno nie zgodzić się z jego poglądami.

Zobacz: Czy Michał Szpak jest gejem? Skomentował swoją orientację

Strzelanina w Orlando w gejowskim klubie

Wieść o strzelaninie w Orlando obiegła cały świat. Masakra dokonana w gejowskim klubie Pulse bulwersuje z dwóch powodów. Po pierwsze komentuje się sam fakt dokonania terroru na homoseksualnej społeczności zgromadzonej na nocnej zabawie. W tragicznej strzelaninie śmierć poniosło 50 osób, a 53 zostały ranne. Po drugie oburza fakt, iż ludzie komentujący całą sprawę wykazują się ogromnym brakiem szacunku i porażającą homofobią. Porusza także to, że atak pochwalają też ludzie związani z polityką, motywując to tym, że „to byli geje”.

Zobacz: Dramatyczna historia zamordowanego geja. W ostatnich chwilach życia pisał z matką

Czy Tomasz Kammel jest gejem?

Czy Tomasz Kammel jest gejem?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×