Policzki Tomasza Kammela w sylwestra wywołały mnóstwo spekulacji – robił coś z nimi? Na zdjęciu prosto po przebudzeniu nie ma już wątpliwości

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel był jednym z prowadzących Sylwestra Marzeń z Dwójką. Internauci zauważyli zmiany w jego wyglądzie. Dziennikarz od razu zareagował. Co było nie tak?

Tomasz Kammel to jedna z największych gwiazd Telewizji Publicznej. Dziennikarz od lat prowadzi najpopularniejsze programy, które przyciągają przed telewizory prawdziwe tłumy. Przez lata pracy na antenie zaskarbił sobie prawdziwe tłumy fanów, którzy chętnie włączają odbiorniki gdy pojawia się na ekranie. Znakomicie sprawdza się też w roki konferansjera i prowadzi większość organizowanych przez stację masowych imprez. Nie mogło go także zabraknąć podczas minionego sylwestra.

Sylwester Marzeń z Dwójką rozpoczął się 31 grudnia punktualnie o godzinie 20.00. Impreza trwała do północy a widzowie i publiczność zgromadzona pod sceną w Zakopanem bawili się w rytm największych przebojów. Pojawili się tam między innym: zagraniczna gwiazda wieczory, czyli Jason Derulo, Maryla Rodowicz, czy Zenek Martyniuk. Wśród prowadzących imprezę był między innymi Tomasz Kammel.

Tomasz Kammel o swoim wyglądzie na sylwestrze 2021

Tomasz Kammel cieszy się popularnością nie tylko wśród widzów, ale także internautów. Prowadzi w mediach społecznościowych bardzo chętnie odwiedzany profil, który obserwuje ponad 255 tys. internautów. Pokazuje on na nim nie tylko kulisy pracy, ale też urywki z życia prywatnego. Dziennikarz chętnie rozmawia tam z fanami, którzy zazwyczaj mają do niego mnóstwo pytań. Ostatnio odpowiadał na te dotyczące nocy sylwestrowej. Jedna z fanek zauważyła, że wyglądał inaczej niż zwykle.

Tomasz Kammel tuż po imprezie sylwestrowej wrzucił do sieci swoje zdjęcie ze sceny i podziękował widzom za świetną zabawę i wspaniałą frekwencję. Transmisję z Zakopanego wybrało bowiem ponad 8 milionów Polaków.

Co to była za noc! 8 milionów widzów. Dziękuję. W telewizji najbardziej lubię z Wami, bo… bez Was to nie ma sensu – napisał.

Jedna z fanek zauważyła zmiany wyglądzie dziennikarza. Dostrzegła, że szczupły prowadzący ma wyraźnie pełniejsze policzki i postanowiła zwrócić na to uwagę w komentarzu.

Co to się stało z policzkami, jakby troszkę większe – czytamy.

Szybko przytaknęła jej kolejna osoba. Tomek przyjrzał się swojemu zdjęciu ze sceny i potwierdził, że wyglądał inaczej, podając jeden z możliwych powodów zmiany.

 Faktycznie. Ale nie wiem co. Może zimno? Bo trochę tam zawiewało – odpisał.

Tego jednego pytania Tomek nie chciał zostawić bez odpowiedzi i postanowił sprawdzić, jak jego policzki miewały się kolejnego dnia po przebudzeniu. Rano zrobił selfie, które wrzucił do sieci.

Na pytania „Co z Twoimi policzkami podczas sylwestrowej nocy” odpowiadam – nie wiem. Tak wyglądałaem gdy się obudziłem nazajutrz – napisał na zdjęciu.

Wy również zauważyliście zmiany w wyglądzie Tomka?


Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×