Tomasz Kammel w łóżku ze znaną polską gwiazdą! A przecież kilka dni temu widziany był na randce z nową partnerką…

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Media znów zainteresowane życiem prywatnym Tomka Kammela! Mężczyzna widziany był ostatnio w towarzystwie pewnej pani. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest to nowa miłość prezentera. Teraz przyszedł czas na zdjęcie prosto z łóżka! Prowadzący Pytanie na Śniadanie jest w nim jednak z inną kobietą...

Tomasz Kammel choć przystojny, niespełniony w miłości. Przez ostatnie lata wiódł życie singla, a natłok obowiązków rekompensował mu brak drugiej połówki. Ostatnio jednak na łamach Super Expressu pojawiły się zdjęcia prezentera z tajemniczą Kasią. Ponoć Tomek zabrał kobietę na romantyczną majówkę:

Zaszyli się na ranczu u znajomych, które oddalone jest 20 km od głównej trasy. (…) Po Tomku widać, że jest zakochany. Czule opiekował się partnerką, przytulał ją, a gdy poszli na spacer, trzymali się za ręce – zdradził informator tabloidu.

Jakby tych nowości było mało, w sieci pojawił się właśnie zabawny post z łóżka, w którym Kammel leży z… No właśnie, inną kobietą, niż tą, z którą spędził długi weekend.

Mowa o Marzenie Rogalskiej, z którą gwiazdor prowadzi Pytanie na Śniadanie. Zdjęcie zostało wykonane na planie śniadaniówki, tuż przed emisją. Choć program zaczyna się przed godziną ósmą, prowadzący muszą stawić się na miejscu już o szóstej, a w weekendy może być to ciężkie. Idealnym rozwiązaniem okazało się więc łóżko na Woronicza:

Wy jeszcze spokojnie się wylegujcie, ale my z Tomaszem Kammelem wstajemy i o 7.55 robimy Wam kawę i rozbudzamy Was czule! – napisała dziennikarka.

Post zalała lawina pozytywnych komentarzy:

  • Super, że jesteście kochani! Cudownie z Wami zacząć dzień!
  • Najlepsza para w PnŚ. Miłego dnia.
  • Jak zawsze boscy!
  • Czy stoicie, czy leżycie, rozjaśniacie co dzień życie.'

Zachęcili Was do oglądania?

Tomasz Kammel przyłapany z nową partnerką! Kim jest i jak wygląda Kasia?

 

Nagie show Tomasza Kammela! Zdjęciem bez koszulki podniósł ciśnienie tysiącom swoich fanek! “Mega facet”

Marzena Rogalska pokazała się bez makijażu! Zdjęcia nieumalowanej gwiazdy TVP w sieci


Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Tamasz Kammel pręży biceps

Tamasz Kammel pręży biceps

Tomasz Kammel - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Tomasz Kammel - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×