Szukaj

Tomasz Kammel i Piasek nie pojawili się na Sylwestrze TVP – mimo że byli w Zakopanem! Bawili się na konkurencyjnej imprezie

Tomasz Kammel i Andrzej Piaseczny na sylwestrze 2019

Tomasz Kammel i Andrzej Piaseczny na sylwestrze 2019

Tomasz Kammel po raz pierwszy od lat nie poprowadził Sylwestra Marzeń z Dwójką, mimo, że był wtedy w Zakopanem! A do tego poprowadził konkurencyjną imprezę! W świetnej zabawie w luksusowym otoczeniu wśród gwiazd towarzyszył mu Andrzej Piaseczny, który tego wieczora wystąpił na scenie! Gdzie i z kim świętowali koniec roku?

Tomasz Kammel do tej pory był etatowym prowadzącym najważniejsze imprezy Telewizji Publicznej. Na tegorocznym Sylwestrze Marzen jednak się nie pojawił. Nie ominął jednak Zakopanego. Świetnie się bawił razem z Piaskiem i innymi polskimi gwiazdami na konkurencyjnej imprezie, która odbyła się również w stolicy Tatr.

Tomasz Kammel i Piasek na imprezie w Zakopanem. Jak się bawili z dala od Sylwestra Marzeń z Dwójką?

Tomasz Kammel razem z Pauliną Smaszcz poprowadzili imprezę w stylu weneckim w jednym z zakopiańskich hoteli. Bal miał miejsce całkiem niedaleko sylwestra TVP 2019. Dla wielu było zaskoczeniem, że naczelny prezenter Telewizji Publicznej nie pojawił się na wspomnianej imprezie. Okazuje się, że z Zakopanego jednak nie zrezygnował.

Tomasz Kammel, Piasek i Paulina Smaszcz - sylwester 2019

Tomasz Kammel, Piasek i Paulina Smaszcz – sylwester 2019

Swoim występem imprezę uświetnił Andrzej Piaseczny, który także ostatnio był gwiazdą TVP – zasiadł w fotelu jurorskim w hitowym programie The Voice Senior. 

Panowie najwyraźniej świetnie się bawili na luksusowym balu w towarzystwie innych celebrytów w hotelu Nosalowy Dwór. Pojawiła się między innymi, Natalia Siwiec oraz Katarzyna Warnke z Piotrem Starmowskim.

Przypomnijmy, że tuż obok hotelu, w którym bawili się Kammel i Piasek, na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką pojawili się, między innymi, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, a największą gwiazdą jednak okazała się oczekiwana przez wszystkich Natalia Oreiro, która już po raz czwarty pojawiła się w Polsce.

Zobacz: Żona Sławomira udowodniła, że jest królową rock polo! Podczas sylwestra z Polsatem, przyćmiła swojego męża


Andrzej Piaseczny - sylwester 2019

Andrzej Piaseczny - sylwester 2019

Andrzej Piaseczny - sylwester 2019

Andrzej Piaseczny - sylwester 2019

Tomasz Kammel i Paulina Smaszcz - sylwester 2019

Tomasz Kammel i Paulina Smaszcz - sylwester 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×