Szukaj

Marzena Rogalska już wróciła do pracy po wypadku z Magikiem. Nagrała wideo z dedykacją dla Tomasza Kammela

Marzena Rogalska nagrała życzenia dla Tomasza Kammela

Marzena Rogalska nagrała życzenia dla Tomasza Kammela

Tomasz Kammel kończy dziś 45 lat

Prawie 20 lat temu swoja karierę w telewizji publicznej rozpoczął Tomasz Kammel. Pomimo zmiany władz w TVP, kilku skandalach, w których brał udział, prezenter nadal współpracuje z tą samą stacją. Dziś kończy 45 lat. Jak wyglądała jego kariera? Prezenter świętuje swoje urodziny w Pytaniu na Śniadanie razem z ulubioną koleżanką Marzeną Rogalską.

Pierwszy raz na antenie wystąpił w 1977 roku. Wspólnie z Karoliną Korwin-Piotrowską prowadził wtedy magazyn Filmidło. Szybko jednak stał się najbardziej rozchwytywanym prezenterem i doczekał się awansu. Był gospodarzem kilku programów telewizyjnych taki jak Radka w ciemno, Wykrywacz kłamstw, czy Miasta marzeń. Nie spoczywał na laurach. Prowadził duże imprezy, koncerty i rewie sylwestrowe. Program, który zawładnął sercami widzów The Voice of Poland, również był prowadzony przez Tomasza. Między czasie w latach 2005-2009 prowadził zlecane mu szkolenia podobno przez jego ówczesną partnerkę Katarzynę Niezgodę. Dzięki temu związkowi dziennikarz stał się bohaterem największego skandalu przez co dwa lata nie pracował. Jednak wrócił na antenę TVP. Rok temu zakończył swój 10-letni związek z Katarzyną. Teraz znanego prowadzącego możemy zobaczyć także w Kocham Cię Polsko.

Dziś gwiazda telewizji obchodzi swoje 45 urodziny. Świętuje je na planie telewizji śniadaniowej. Jego przyjaciółka, Marzena wróciła do programu po przykrym incydencie z magikiem. Dziennikarka ma się już dobrze, ale ręka cały czas jest opatrzona.

Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym, ale też i prywatnym! 🙂

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Tomasza Kammela: „Mam ochotę powiedzieć, że JESTEM GEJEM, jestem homoseksualistą”

Urodziny na zakładzie!?????????? #happybirthday @tomaszkammel #holiday #lovemyjob #takasytuacja @pytanienasniadanie @martakuszynska

Film zamieszczony przez użytkownika Makary Rogalion (@marzena_rogalska)

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel obchodzą razem urodziny dziennikarza

Życzenia Marzeny Rogalskiej dla Tomasza Kammela

Życzenia Marzeny Rogalskiej dla Tomasza Kammela


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×