Nagie show Tomasza Kammela! Zdjęciem bez koszulki podniósł ciśnienie tysiącom swoich fanek! „Mega facet”

Tomasz Kammel ciało

Tomasz Kammel ciało

Tomasz Kammel bez koszulki

Przystojny Tomasz Kammel zaskoczył swoje fanki, publikując bardzo odważne zdjęcie. Na jego Instagramie pojawiła się fotografia, na której dziennikarz pozuje bez koszulki i chwali się wysportowanym ciałem. Zwykle nie pokazuje takich zdjęć. Dlaczego to zrobił? Zobaczcie sami!

Tomasz Kammel zaskoczył swoich fanów. Dziennikarz zwykle unika kontrowersji w social mediach, a choć ma z fanami świetny kontakt, jego wpisy i zdjęcia trudno nazwać szokującymi czy wzbudzającymi zdumienie wśród Internautów. Tym razem udało mu się jednak sprawić, że wszystkim opadły szczęki – a zwłaszcza żeńskiej części jego wielbicieli.

Gospodarz Pytania na śniadanie pochwalił się bowiem zdjęciem wprost z gabinetu lekarskiego, na którym kusi chwaląc się swoim wysportowanym ciałem. Trzeba przyznać, że jego forma robi ogromne wrażenie. Dlaczego tak się obnażył?

Rozebrany Kammel na badaniu u lekarza

Okazuje się, że dziennikarz poszedł sprawdzić w jakim stanie jest jego serce i publikując gorącą fotkę, chciał zwrócić uwagę na konieczność przeprowadzania profilaktycznych badań. W efekcie możemy przekonać się, że Tomasz Kammel bez koszulki wygląda bardzo sexy:

Jak ja to zedrę z dywanu? #elektroda#depilacja#kardiologiczna#testwysilkowy#echoserca#badajserce
Ps. W pewnym wieku chłopak idzie do lekarza i sprawdza, żeby na stypie nikt o nim nie śpiewał „ młody był i mało pił”. Ps2. Wszystko na tip top 🙂 Rachuciachu i po strachu. Kobitki wygońcie Waszych gentlemanów na testy. Trzeba o siebie (i o Was) dbać:)

Komentarze jego fanek mówią same za siebie. Niektóre były rozbawione, ale większość prawiła dziennikarzowi zasłużone komplementy:

  • ooooooj depilacja klaty przed latem by się przydała
  • Uwielbiam Cię za „dywan” i za Marvela
  • Trzeba było pod sweter to przykleić, a nie na!
  • Ale klata
  • Tomasz apetycznie się starzeje 😉
  • Brawo za profilaktykę, może inni pójdą w Twoje ślady, dałeś dobry przykład Tomasz
  • Tomek jesteś mega facet. Szał niedowierzanie
  • No w takim wydaniu to Pana Tomka nie widziałam

A jak wam podoba się „dywan” Kammela? Pójdziecie w jego ślady i przebadacie się?

Zobacz: Michał Szpak pokazał mega seksownego brata! To aż dziwne, że z takim ciałem nie został jeszcze gwiazdą!

Zobacz: Patryk Vega dokonał cudu! Pokazał się bez koszulki po niezwykłej metamorfozie! Teraz zrobił się z niego prawdziwy przystojniak!

Zobacz: Rafał Szatan ściągnął koszulkę, a fanki aż piszczą z zachwytu! Z takim ciałem mógłby startować w konkursie na Mistera Polski!

"<yoastmark


Tomasz Kammel pokazał tors

Tomasz Kammel pokazał tors

Tamasz Kammel pręży biceps

Tamasz Kammel pręży biceps

Tomasz Kammel na Instagramie

Tomasz Kammel na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×