Nie żyje gwiazda „Mam Talent”. Jego umiejętności zrobiły na Polakach piorunujące wrażenie

Mam Talent - Tomasz Kabis nie żyje

Tomasz Kabis nie żyje. Zmarł iluzjonista znany z programu Mam Talent, który od miesięcy walczył z nowotworem serca. O jego śmierci poinformowała współpracująca z nim agencja.

Tomasz Kabis, był iluzjonistą. Swoim talentem postanowił podzielić się z innymi. Zgłosił się więc do szóstej edycji programu Mam Talent, gdzie udało mu się oczarować publiczność do tego stopnia, że dzięki ich głosom dotarł aż do ścisłego finału. Kilka lat później okazało się, że poważnie zachorował.

Pomimo choroby, regularnie wspierał akcje charytatywne. Na dodatek był wolontariuszem fundacji Mam Marzenie, a także wielokrotnie odwiedzał pacjentów oddziałów onkologicznych.

Tomasz Kabis nie żyje. Na co zmarł?

Kabis zmagał się z poważnym nowotworem serca, o czym swoich obserwatorów, poinformował 4 lutego, w Światowy Dzień Walki z Rakiem. Przyznał, że ma wielką motywację do powrotu do zdrowia, zwłaszcza, że zachorował w grudniu 2018 roku:

Mam wielką motywację do zdrowienia, leżąc już jakiś czas po operacji ciągnie mnie na scenę jak jeszcze nigdy. Czas na największą sztuczkę w moim życiu „abrakadabra i raka nie ma” przecież zawsze mówię: #CzarodziejeMogaWszystko

Tomasz Kabis z

Tomasz Kabis z „Mam Talent” ma raka

Niestety, tym razem magiczna sztuczka się nie udała, a rak okazał się silniejszy. Tomasz Kabis zmarł we wtorek, 3 grudnia. Informacje o jego śmierci przekazała agencja, z którą współpracował:

Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze!

Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi…

Opublikowany przez Star Manager Wtorek, 3 grudnia 2019

Mężczyzna miał 30 lat. Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.

Zobacz: Nie żyje hollywoodzki amant i miliarder. Tajemnicza śmierć byłego partnera Jennifer Aniston. Miał tylko 38 lat

 


Tomasz Kabis z

Tomasz Kabis z "Mam Talent" ma raka

Tomasz Kabis z

Tomasz Kabis z "Mam Talent" ma raka

Tomasz Kabis z

Tomasz Kabis z "Mam Talent" ma raka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×