Szukaj

Gwiazda pochwaliła się narodzinami syna i zaapelowała do Andrzeja Dudy. „Andrzej wisisz mi 500”

Tomasz Jakubiak został ojcem

Tomasz Jakubiak został ojcem

Tomasz Jakubiak został ojcem. Kucharz kilka godzin temu pochwalił się pierwszym zdjęciem swojego dziecka. Pod jego postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów. Maluszek jest uroczy!

Tomasz Jakubiak to kucharz i dziennikarz kulinarny. Jest też gospodarzem autorskiego programu Jakubiak w sezonie, który regularnie możemy oglądać na antenie stacji Kuchnia+. Jego zadaniem jest nie tylko pokazanie kunsztu kulinarnego i swoich przepisów, ale także namówienie widzów do korzystania z regionalnych produktów. Stara się promować polską kuchnię, oraz jej największe specjały, których nie znajdziemy w innych zakątkach świata. W trakcie programu odwiedza lokalnych wytwórców, hodowców i rolników.

Szerszej publiczności dał się poznać dzięki telewizjom śniadaniowym. Przez długi czas był związany z kącikiem kulinarnym w Dzień Dobry TVN, później występował w Pytaniu na Śniadanie. Jego głos mogliśmy usłyszeć także jako prowadzącego audycje w Antyradiu i Programie 4 Polskiego Radia. Sympatię zarówno widzów, jak i słuchaczy zaskarbił sobie bardzo pogodnym usposobieniem, szerokim uśmiechem i oczywiście pysznymi przepisami.

Tomasz Jakubiak został ojcem

W lutym tego roku znany kucharz umieścił na swoim Instagramowym profilu zdjęcie z badania USG, oraz opis, w którym poinformował, że on i jego partnerka spodziewają się dziecka. Chętnie pokazywał też, jak razem z przyszłą mamą szykują się na powitanie maleństwa.

W końcu wczoraj mógł ogłosić radosną nowinę. Na świecie pojawił się długo wyczekiwany syn. Chłopiec prawdopodobnie będzie nosił takie samo imię, jak jego tata, ponieważ Jakubiak tak właśnie przedstawił go swoim fanom. Podziękował też świeżo upieczonej mamie, a także zaapelował do prezydenta:

Tomasz „junior” Mierosławski Jakubiak przyszedł na świat. Sądząc po paluszkach jest w dobrym nastroju ♥️♥️ wydawało mi się też, że powiedzial po cichu „Andrzej wisisz 500”!! Dziękuje @anastazja_mie, że dałaś mi najpiękniejsza rzecz na świecie. Syna i miłość, ale czad!!!

Pod postem, na którym możemy podziwiać uroczego maluszka, natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji od internautów, ale też innych znanych kucharzy.

  • Juuuupi jest nasz człowiek – napisała Daria Ładocha.
  • Gratulacje dla rodziców.
  • Gratuluję. Zdrowia dla maluszka.
  • Witaj na świecie młody człowieku.
  • Cudownie. Życzę zdrowia.

My również przyłączamy się do tych wszystkich słów i gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom.

 


Tomasz Jakubiak został ojcem

Tomasz Jakubiak został ojcem

Tomasz Jakubiak

Tomasz Jakubiak

Tomasz Jakubiak

Tomasz Jakubiak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×