Tomasz Ciachorowski nie popisał się stylizacją. Wczuł się w „80s vibes” jak Rafał Brzozowski na Eurowizji

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski zaskoczył stylizacją na Wielkim Teście o Skarbach Ziemi w TVP. Jaki strój wybrał przystojny aktor? Zdjęcia.

Tomasz Ciachorowski, to aktor, który znany jest przede wszystkich z seriali. Na szklanym ekranie zadebiutował w roli Jana w serialu Złotopolscy. Następnie można było zobaczyć go w Majce emitowanej przez TVN. Największą sławę zyskał jednak, wcielając się w postać Artura, psychopatycznego narzeczonego Izabeli Skalskiej w M jak miłość. Rolę tę odgrywał przez 4 lata. Można go podziwiać także na deskach teatru. W 2010 roku zyskał nominację w plebiscycie dwutygodnika Viva! w kategorii Najpiękniejszy Polak.

40-latek znany jest też z tego, że jak zdejmie koszulkę, to wokół słychać jęk zachwytu ze strony pań i zazdrości z ust panów. W programie TVP jednak nie zachwycił, gdyż wybrana przez niego stylizacja nie dodała mu uroku.

Tomasz Ciachorowski w nieudanej stylizacji w show TVP Wielki Test o Skarbach Ziemi

2 czerwca w TVP odbył się Wielki Test o Skarbach Ziemi, w którym udział wzięli znani artyści, a w roli prowadzących wystąpili Anna Popek i Przemysław Babiarz. Jakie bogactwa naturalne kryje nasza planeta? Który z minerałów jest najpopularniejszy w Polsce? Gdzie na świecie są największe złoża złota? Na te i wiele innych pytań odpowiadali zaproszeni do studia goście i publiczność licznie zgromadzone przed telewizorami.

W rywalizacji, która odbyła się w parach, udział wzięli m.in. Robert Koszucki i Tomasz Ciachorowski, Tadeusz Chudecki i Jerzy Engel, Iza Zwierzyńska i Olga Jankowska, Agnieszka Wagner i Cezary Morawski, Jacek Lenartowicz i Andrzej Młynarczyk, Renata Pękul i Mirosław Jękot, Milena Suszyńska i Rafał Szałajko.

Największą sensację jednak zrobiła stylizacja Tomka Ciachorowskiego. Aktor wyglądał, jakby właśnie poczuł 80s vibes, zupełnie jak Rafał Brzozowski na Eurowizji. Aktor wybrał koszulę w print przypominający skórę węża, którą wsunął w szerokie, czarne spodnie. Do całości dobrał eleganckie obuwie i okulary z żółtymi szkłami. Także jego fryzura i bokobrody wpisywały się w klimat outfitu, który zdecydowanie przenosił nas w czasie w lata 70. lub właśnie 80. Przystojny mężczyzna niekoniecznie dodał sobie uroku wybranym strojem. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Tomasz Ciachorowski - Wielki test o skarbach Ziemi

Tomasz Ciachorowski - Wielki test o skarbach Ziemi

Tomasz Ciachorowski - Wielki test o skarbach Ziemi

Tomasz Ciachorowski - Wielki test o skarbach Ziemi

Tomasz Ciachorowski - Wielki test o skarbach Ziemi

Tomasz Ciachorowski - Wielki test o skarbach Ziemi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×