Gwiazdy pracują w ekstremalnych warunkach na planie „TTBZ”. Ciachorowski pokazał, jak wpłynęło to na jego twarz

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski bierze udział w piętnastej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Charakteryzacje negatywnie wpłynęły na jego cerę. Jak wygląda?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest formatem, który cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Regularnie siadają przed odbiornikami telewizorów i obserwują zmagania gwiazd, które wcielają się w lubianych piosenkarzy i piosenkarki. Aktualnie jest emitowana piętnasta edycja, w której rywalizuje ośmioro uczestników.

Wśród nich jest też m.in. Tomasz Ciachorowski, który na swoim koncie ma udział w takich produkcjach jak m.in. Złotopolscy oraz Majka. Przez lata obecności w mediach, doczekał się sporo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Tam wypowiada się m.in. na temat metamorfoz. Tak jak niedawno, gdy wrzucił zakulisowe zdjęcie, w którego opisie zdradził, że udało mu się osobiście porozmawiać z artystą, w którego się wcielił:

Wczoraj miałem okazję poznać Olka Klepacza i pogadać z nim o moim występie i nie tylko. Nie wiem czy podobała się wam moja wersja piosenki Ławka, ale uwielbiam Olka Klepacza i mam nadzieję że było to widać na scenie podczas mojego występu.

Tomasz Ciachorowski ma problemy z cerą przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jak donosi Super Express, Tomasz Ciachorowski przez udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ma problemy z cerą. Tabloid przypomina, że by fizycznie przypominać danego artystę, jest potrzebna charakteryzacja, która jest głównie robiona na twarzy. Niekiedy trwa ona nawet dziesiątki godzin

Tomasz Ciachorowski charakteryzacje odczuł na własnej skórze – czytamy w tabloidzie.

Magazyn podaje, że aktor znalazł pomoc. Poddaje się bowiem zabiegom, które mają poprawić kondycję jego cery. Te wykonuje mu dr Anna Płatkowska-Szczerek:

Jak to dobrze mieć w szeregach swoich przyjaciół świetną dermatolożkę i lekarkę medycyny estetycznej. Po tych wszystkich metamorfozach które moja twarz ma już za sobą zbawienny jest dla niej porządny serwis pod fachowym okiem.

Kibicujecie Tomaszowi Ciachorowskiemu w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?


Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tomasz Ciachorowski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tomasz Ciachorowski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tomasz Ciachorowski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×