Tomasz Chada nie żyje. Tragiczna śmierć 39-letniego rapera

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Raper Tomasz Chada nie żyje

Kolejna niezwykle smutna wiadomość obiegła media 19 marca 2018 roku. Tomasz Chada nie żyje. Jeden z najpopularniejszych polskich raperów zmarł w wyniku tragicznego wypadku. O śmierci muzyka poinformowała pogrążona w smutku wytwórnia, z którą współpracował od lat:

W nocy z soboty na niedzielę (z 18 na 19 marca – przyp. red.) zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie. Ekipa Step Records

Tomasz zmarł w szpitalu – wyskoczył przez okno z trzeciego piętra. Przewieziono go do szpitala w Mysłowicach, z niego trafił do szpitala psychiatrycznego w Rybniku, którego już nie dane było mu opuścić. Miał poważny uraz kręgosłupa i to, według informacji podanych przez śledczych, ostatecznie doprowadziło do śmierci. Gliwicka prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie okoliczności śmierci rapera, który  miał wyskoczyć z okna pod wpływem środków odurzających.

Chada był jednym z legendarnych polskich raperów. Jego ostatni album wydany w 2017 roku po trzech latach nieobecności muzyka na scenie zrobił furorę. Brał również udział w tworzeniu kultowego Skandalu Molesty. W chwili śmierci miał 39 lat.

Rodzinie i najbliższym serdecznie współczujemy.

Zobacz: Największy wróg skomentował samobójstwo Tomasza Chady. Dopiero po jego śmierci zdobył się na takie słowa

Zobacz: Tomasz Chada nie żyje. Furia fanów w komentarzach! Głos zabrała jego partnerka: “Był bardzo pogubiony. Problem tkwił w…”

Zobacz: Agnieszka Kotulanka miała córkę i syna. Kim są dzieci zmarłej aktorki?

Zobacz: Nie żyje legenda polskiej muzyki. “Zmarł we wtorek po chorobie”


Tomasz Chada nie żyje
Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×