Największy wróg skomentował samobójstwo Tomasza Chady. Dopiero po jego śmierci zdobył się na takie słowa

Tomasz Chada śmierć

Tomasz Chada śmierć

Doniu o śmierci Tomasza Chady

Śmierć Tomasza Chady mocno wstrząsnęła nie tylko środowiskiem hip-hopowym, ale i całą polską sceną muzyczną. Fani są zrozpaczeni odejściem idola, który na zawsze zapisał się na kartach rapu. Internauci na różnych social mediach wyrażają żal po śmierci artysty – najbardziej zaskakującymi jednak okazały się słowa napisane przez największego wroga Chady, czyli Donia, również rapera.

Doniu i Chada – mówiąc delikatnie – nie przepadali za sobą zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Nic dziwnego, że teraz, kiedy Tomasza już nie ma, wpis opublikowany przez jego największego wroga poruszył i wzruszył wielu fanów:

Składam szczere wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół człowieka, który zaznaczył się mocnymi zgłoskami w kartach polskiego hip-hopu. Niezależnie od muzycznych animozji, różnic i potyczek nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłbym tak szybkiego odejścia, tak niespodziewanego zakończenia drogi życiowej i muzycznej. Pamiętajcie. Zostawił Wam muzykę. To koniec pewnego rozdziału w polskim rapie – czytamy na oficjalnym Facebooku Donia.

Internauci nie omieszkali skomentować wpisu Donia. Większość komentarzy brzmi podobnie do tych:

  • Czysty przykład na to, że muzyka jednak łączy, a nie dzieli…

  • No cóż Doniu Ty szacun za to jakie słowa wypowiedziałeś teraz, kto czyta ten wie o co chodzi

  • Doniu szacunek! Mimo tego ile was dzieliło, i tak potrafisz zachować się jak człowiek.

  • Brawo Gościu!

  • bardzo dobre zachowanie pomimo waszego beefu

Tomasz Chada zmarł w dniu dzisiejszym w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku podczas badań, przeprowadzanych po wyskoczeniu z trzeciego piętra i uszkodzeniu kręgosłupa. Miał 39 lat.

Zobacz: Tomasz Chada nie żyje. Furia fanów w komentarzach! Głos zabrała jego partnerka: “Był bardzo pogubiony. Problem tkwił w…”

Zobacz: Tomasz Chada nie żyje. Tragiczna śmierć 39-letniego rapera

Zobacz: Tragiczna śmierć artysty Cirque du Soleil: “Cała rodzina jest zszokowana i zrozpaczona”. Co z występami w Polsce? [WIDEO]


Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×