Tomasz Barański ma nową dziewczynę! To jego pracownica!

Tomasz Barański dziewczyna

Tomasz Barański ma nową partnerkę

Tomasz Barański ma nową dziewczynę. Z kim się spotyka? Jego nową partnerką jest Paulina Przestrzelska, uczestniczka szóstej edycji You Can Dance. Romans wyszedł na jaw gdy pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji na swoim Instagramie. Musicie to zobaczyć!

Tomasz Barański na brak zainteresowania ze strony pań nie może narzekać. Tancerz pół roku rozstał się ze swoją poprzednią partnerką, z którą związek przetrwał zaledwie kilka tygodni. Dzisiaj już wiemy, że gwiazdor znów jest zakochany, a jego wybranką serca znów okazała się tancerka!

Każdy związek tancerza jest szeroko komentowany. Nic dziwnego, zazwyczaj wiąże się z medialnymi osobami. Wszyscy pamiętamy jego związki m.in z: Edytą Herbuś, czy Klaudią Halejcio. Jego wybory świadczyć mogą o jednym – skraść mu serce może jedynie tancerka! Mamy wrażenie, że para czekała aż media wychwycą pewien szczegół. Paulina Przestrzelska, bo tak nazywa się ukochana, dodała jakiś czas temu zdjęcie na swój Instagram opisując je hasztagami: couple, bestboyfriend, mylove.

Kim jest Paulina Przestrzelska?

Paulina to zawodowa tancerka, którą mogą państwo kojarzyć z szóstej edycji You Can Dance. Po prostu tańcz. Rudowłosa piękność dotarła do samego finału, jednakże musiała obejść się ze smakiem zwycięstwa, ponieważ przegrała z Dominikiem Olechowskim. Z Tomkiem poznała się w pracy – agencji Next, której właścicielem jest właśnie Barański.

Trzymamy za nich mocno kciuki i mamy nadzieję, że ten związek przetrwa dłużej niż poprzednie relacje przystojnego tancerza.

Tomasz Barański naprawdę nie ma szczęścia do kobiet. Właśnie odeszła od niego kolejna ślicznotka

Znamy cały zestaw gorących tancerek 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”! To same rakiety parkietu!

Taniec z Gwiazdami tuż, tuż! Kto powalczy o Kryształową Kulę?


Nowa dziewczyna Tomasza Barańskiego

Nowa dziewczyna Tomasza Barańskiego

Nowa dziewczyna Tomasza Barańskiego

Nowa dziewczyna Tomasza Barańskiego

Paulina Przestrzelska - dziewczyna Tomka Barańskiego

Paulina Przestrzelska - dziewczyna Tomka Barańskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×