Polski DJ zabił człowieka. Jaki wyrok usłyszał?

Dorian Tomasiak wypadek

Dorian Tomasiak wypadek

Tom Swoon skazany na 5 lat więzienia

Tom Swoon, a właściwie Dorian T., to dj, który dzięki swojej muzyce, podbijał polskie i zagraniczne rynki. Pojawiał się na największych festiwalach i mógł zrobić karierę, która dla wielu osób jest nie do pomyślenia. Okazuje się, że jeden, tragiczny w skutkach wypadek, przekreślił jego dalsze plany.  Swoon został bowiem skazany na prawie 5 lat więzienia.

Wydarzenie miało miejsce w zeszłym roku na drodze ekspresowej S3 prowadzącej z Goleniowa do Szczecina. Kierowca VW Scirocco wjechał w jadącego w kierunku Szczecina VW Bora. Jak się okazało, był pijany. Badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu we krwi.

Za kierowcą siedział Dorian T. znany nie tylko w Polsce DJ pochodzący z Goleniowa.

Samochodem marki VW Bora podróżowały dwie osoby. Kobieta, która kierowała pojazdem, trafiła do szpitala. Pasażer, mimo reanimacji, zmarł na miejscu. Kierowca, który spowodował wypadek został zatrzymany – wyjawiła Anna Gembala z zachodniopomorskiej policji.

Okazuje się, że Dorian z tego dnia pamiętał niewiele. Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego prowadził samochód. Pewne jest jednak, że jego kariera dobiegła końca, o czym poinformował swoich fanów jakiś czas temu.

Zapadł też wyrok w sprawie tragicznego wypadku. Swoon został skazany na 4 lata i 8 miesięcy więzienia. Muzyk otrzymał mniejszą karę niż żądał prokurator, który domagał się 7 lat pozbawienia wolności.

Oskarżony dobrowolnie poddał się karze. Podczas rozprawy, jego obrońcy wnieśli o 4,5 roku w więzieniu. Decyzją sądu Swoon za kratkami spędzi jednak o trzy miesiące więcej. Dożywotnio stracił prawo jazdy, a dodatkowo musi zapłacić rodzinie ofiary 280 tysięcy złotych.

Wyrok jest jednak nieprawomocny.

Znany polski DJ spowodował śmiertelny wypadek! Był pijany!

Światowa gwiazda odwiedziła Olę Ciupę w domu!

 


Dorian T. zaliczył wypadek

Dorian T. zaliczył wypadek

Dorian T. spowodował śmiertelny wypadek

Dorian T. spowodował śmiertelny wypadek

Dorian T. spowodował śmiertelny wypadek

Dorian T. spowodował śmiertelny wypadek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×