Szukaj

To zaboli Taylor Swift? Tom Hiddlestone znalazł nową miłość!

Tom Hiddleston stracił kontrakt z Armani przez romans z Taylor Swift (fot. ONS)

Tom Hiddleston stracił kontrakt z Armani przez romans z Taylor Swift (fot. ONS)

Tom Hiddlestone znalazł nową dziewczynę?

Tym związkiem przez całe szalone trzy miesiące żyły wszystkie media. Młodziutka gwiazda pop Taylor Swift z imponująca kolekcją płyt i byłych chłopaków, oraz lekko enigmatyczny aktor znany z takich filmów jak chociażby Avangers czy O północy w Paryżu Tom Hiddlestone zwariowali na swoim punkcie podobno jeszcze jak Taylor była związana z jego poprzednikiem – DJem Calvinem Harrisem.

Niestety, ten związek również przeszedł do historii, a media zaczęły spekulować: to ona zostawiła jego bo za bardzo mu zależało, to on zostawił ją, bo jest związkofobem i nie umie dłużej być w związku niż trzy miesiące. Prawdy najprawdopodobniej nigdy nie poznamy, ale nie ma co się oglądać do tyłu, kiedy każdego dnia dzieją się kolejne afery!

Na tegorocznym rozdaniu nagród Emmy aktor nie wydawał się w jakikolwiek sposób smutny i zbolały po niedawnym hucznym rozstaniu – jak donoszą amerykańskie media Tom zachwycił się i nie odstępował na krok Priyanki Chopry, indyjskiej modelki i aktorki. Według informatorów para, która najpierw prezentowała razem nagrodę zachowywała się mocno flirciarsko, on ją przytulał, ona poprawiała mu muchę, całowali się i szeptali do uszu.

Po wręczeniu nagrody oboje dalej przeciągali flirt na after party, żeby w połowie imprezy wyjść niepostrzeżenie, on dwie minuty po niej.

Czy to jest miłość, czy to jest kochanie, czy to jest hollywoodzki romans nie dłuższy niż afterparty po gali – życzymy dużo dobrej zabawy!

Zobacz: Calvin Harris zemścił się na Taylor Swift

Priyanka Chopra - Emmy Awards 2016

Priyanka Chopra – nowa partnerka Toma Hiddlestona

1. Taylor Swift - 170 mln dol.

Tom Hiddlesone ma nową dziewczynę


Taylor Swift w młodzieżowej stylizacji

Taylor Swift w młodzieżowej stylizacji

Taylor Swift ma polskiego sobowtóra - Dorotę Głowacką Lesień

Taylor Swift ma polskiego sobowtóra - Dorotę Głowacką Lesień

Zakochani Taylor Swift i Tom Hiddleston

Zakochani Taylor Swift i Tom Hiddleston

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×