Zapomniana dziecięca gwiazda Hollywood wygląda dzisiaj jak… Michał Wiśniewski! I wcale nie chodzi o kolor włosów!

Michał Wiśniewski i Tom Falton

Michał Wiśniewski i Tom Falton

Tom Felton wygląda jak Michał Wiśniewski

Tom Felton, podobnie jak grono jego wieloletnich przyjaciół, swoje pierwsze poważne kroki w show-biznesie i świecie filmu stawiał na planie Harry’ego Pottera. Jasnowłosy Felton ubiegał się na początku o rolę tytułowego bohatera, ale twórcy zdecydowali, że ze swoim arystokratycznym profilem o wiele bardziej odpowiadać będzie mu rola Draco Malfoy’a , syna śmierciożercy według autorki, J.K. Rowling do cna zepsutego, według fanek – zagubionego i tajemniczego.

Produkcja nie wiedziała wtedy, że z jednego z czarnych charakterów w filmie zrobi bożyszcze nastolatek, które wzdychały do przystojnego Feltona przez lata i usprawiedliwiały jego ekranowego bohatera na wszelkie możliwe sposoby. Zdenerwowana Rowling powiedziała niegdyś w wywiadzie, że są „głupie i naiwne”, co wywołało niemały skandal, ale wcale nie ostudziło uczuć fanów. Wręcz przeciwnie.

Po Harrym Potterze kariera Toma nieco zwolniła, ale nie wygasła zupełnie. Pojawił się w wielu produkcjach, w tym w popularnym Flashu i kilku nagrodzonych filmach. Z wiekiem jego aparycja zmieniła się, a z przystojnego nastolatka zamienił się w przystojnego mężczyznę. Zaskakującym jest jednak fakt, że dzięki zarostowi i kilku dodatkowym kilogramom upodobnił się do… Michała Wiśniewskiego.

To nie żart. Pod najnowszymi zdjęciami Feltona fani z Polski – co logiczne, ponieważ Wiśniewski nie jest raczej znany w zagranicznych krajach – wielokrotnie pisali, że młody aktor wygląda zupełnie jak gwiazda polskiej estrady. Wielu z nich uważa, że panowie wyglądają jak bracia,

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak wygląda obecnie Tom. Faktycznie podobny do Michała?

Show-biznes długo nie zapomni nowej fryzury Dominiki Tajner-Wiśniewskiej! Nawet Michał przy niej wymięka!

Córka Michała Wiśniewskiego wyrasta na piękną nastolatkę! W nowej fryzurze już jest gwiazdą Instagrama!

Najmłodsza i najpiękniejsza córka Michała Wiśniewska podbija Instagram. Vivienne złamie niejedno serce


Jak teraz wygląda Tom Felton?

Jak teraz wygląda Tom Felton?

Tom Felton obecnie

Tom Felton obecnie

Jak zmienił się Tom Felton z Harry'ego Pottera?

Jak zmienił się Tom Felton z Harry'ego Pottera?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×