Tom Cruise ma dość bycia singlem. Kogo ma na oku? Tych dwoje razem to byłby romans stulecia w Hollywood!

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise tęskni za miłością, a za sprawy sercowe aktora, zabrała się jego dobra przyjaciółka, Salma Hayek. Z kim zamierza go zeswatać?

Nie ma wątpliwości, że Tom Cruise jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych aktorów Hollywood, a filmy z jego udziałem mają stałe, bardzo liczne grono fanów. Właśnie jest w trakcie świętowania sukcesu 7. części słynnego już Mission Impossible. Oprócz aktywności zawodowej, bardzo wielkie zainteresowanie budzi także jego życie osobiste.

Co wyjątkowego w sobie ma Tom Cruise, że udało mu się zdobyć i jednocześnie złamać serca najpiękniejszych kobiet? Trudno powiedzieć, ale na liście jego podbojów są znane z show-biznesu panie. Trzyletnia przygoda z Penelope Cruz, randkowanie z Cher, trwające ponad dekadę małżeństwo z niezwykłą Nicole Kidman, czy walka o córkę z Katie Holmes – to tylko niektóre fragmenty bujnego życia uczuciowego aktora.

Od jakiego czasu jednak uchodzi za singla. Podobno ma już tego dość i szuka miłości. Z kim widzi go jego przyjaciółka, Salma Hayek?

Tom Cruise swatany przez Salmę Hayek. Z kim ma się spotykać?

Po światowym sukcesie Top Gun: Maverick Tom Cruise wydaje się mieć wszystko, oprócz tego, że nie ma u boku osoby, z którą mógłby się tym dzielić. To niebawem może się zmienić, ponieważ jego dobra przyjaciółka Salma Hayek jest zdeterminowana, aby pomóc aktorowi zdobyć bajkową miłość, tak jak to było w jej przypadku.

55-letnia aktorka i jej mąż-miliarder, 60-letni François-Henri Pinault, zostali zauważeni w zeszłym tygodniu w Londynie, podczas kolacji z aktorem.

Tom nie jest zachwycony byciem singlem w wieku 60 lat – mówi źródło New Idea.

Kilka dni wcześniej Salmę widziano w innej londyńskiej restauracji z Angeliną Jolie, z którą się przyjaźni. Od czasu jej rozstania z Bradem Pittem w 2016 roku, mama sześciorga dzieci także miała pecha w miłości.

Angie zazdrości, jak Salma znalazła bratnią duszę i pokochałaby tego typu faceta – twierdzi informator.

Zasugerował także, że Hayek występuje w roli swatki i chętnie widziłaby razem dwoje swoich przyjaciół. Gdyby pogłoski okazały się faktem, szykowałby się romans sezonu – Angelina Jolie i Tom Cruise to najmniej oczekiwane połączenie w Hollywood. Jak sądzicie?


Angelina Jolie bez doczepów

Angelina Jolie bez doczepów

Tom Cruise w Cannes 2022

Tom Cruise w Cannes 2022

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×