Tom Cruise pierwszy raz pokazał młodszą o 20 lat partnerkę. W pierwszej chwili można ją pomylić z Katie Holmes

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise 10 lipca na Wimbledonie pojawił się w towarzystwie o 20 lat młodszej partnerki. To znana aktorka. Jak wyglądali razem?

Tom Cruise jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych aktorów Hollywood, a filmy z jego udziałem mają stałe, bardzo liczne grono fanów. Właśnie jest w trakcie kręcenia 7 części słynnego już Mission Impossible. Oprócz jego aktywności zawodowej, bardzo wielkie zainteresowanie budzi także jego życie osobiste.

Co wyjątkowego w sobie ma Tom Cruise, że udało mu się zdobyć i jednocześnie złamać serca najpiękniejszych aktorek Hollywood, które są obiektem pożądania wielu mężczyzn na całym świecie? Trudno powiedzieć, ale na liście podbojów są znane z show-biznesu panie. Trzyletnia przygoda z Penelope Cruz, randkowanie z Cher, trwające ponad dekadę małżeństwo z ognistowłosą Nicole Kidman, czy walka o córkę z Katie Holmes – to tylko niektóre fragmenty bujnego życia uczuciowego popularnego aktora.

Od głośnego rozwodu z Katie Tom oficjalnie nie pokazał się z żadną kobietą, choć plotki o nowych i coraz to młodszych partnerkach gwiazdora nadal nie milkną. Aktor miał nawet z pomocą byłego członka kościoła scjentologicznego „przeprowadzać” miłosny casting i spisywać listę potencjalnych przyszłych dziewczyn, na której znalazła się, chociażby Scarlett Johansson.

Od niespełna roku amerykańskie media spekulują, czy 39-letnia aktorka Hayley Atwell to nowa miłość 59-letniego Toma Cruise’a. Ich wspólne pojawienie się na Wimbledonie nie ukróci plotek, wręcz przeciwnie.

Tom Cruise na Wimbledonie w towarzystwie młodszej o 20 lat ukochanej

Tom Cruise i Hayley Atwell pojawili się 10 lipca na kortach Wimbledonu w Londynie. Byli cały czas razem, uśmiechnięci, wyglądali na zakochanych. Amerykańskie media podały, że popularny aktor miał na sobie elegancki trzyczęściowy garnitur, a jego partnerka kwiecistą sukienkę i kremowy płaszcz. Oboje chowali się za okularami przeciwsłonecznymi. Zaczepiani przez dziennikarzy, nie skomentowali nawet słowem o łączącej ich relacji.

Plotki głoszą, że oboje już w pierwszy dzień zdjęciowy siódmej części Mission Impossible wpadli sobie w oko. Od tamtej pory para pozostaje nierozłączna. Czas pokaże, czy Cruise ożeni się po raz czwarty. Pewne jest, że Hayley jest bardzo podobna do ostatniej żony aktora…

Kim jest Hayley Atwell?

Nowa wybranka Toma Cruise’a urodziła się w Londynie jako jedyne dziecko Angielki, która była doradcą motywacyjnym i Amerykanina.

Wiadomo też, że kariera filmowa Atwell rozpoczęła się w 2005 roku, a ruszyła w 2015 roku. Od tamtej pory aktorka zagrała, m.in.: w Kopciuszku, Avengers: czas Ultrona, Ant-Man, a także w Krzysiu, gdzie jesteś?.


Finał Euro 2020 David Beckham i Tom Cruise

Finał Euro 2020 David Beckham i Tom Cruise

Hayley Atwell

Hayley Atwell

wellhayley_75244440_1521902961319048_869955398089579755_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×