Tom Cruise zdobył się na heroiczny czyn, by pojednać się z córką. Te wieści wstrząsną show-biznesem

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise chce zrobić wszytko, by pojednać się z 16-letnią córką. Zagraniczna prasa donosi o prawdziwej rewolucji.

Między premierą jego długo oczekiwanej kontynuacji Top Gun i bycia honorowym gościem na uroczystościach jubileuszowych królowej Elżbiety II, Tom Cruise zmaga się z wewnętrznymi rozterkami. Żadne z tych wydarzeń nie może się równać ze wstrząsającymi zmianami zachodzącymi w jego życiu prywatnym. Zagraniczna prasa przynosi wielkie sensacje.

Tom Cruise chce porzucić scjentologów i pojednać się z córką

Według informatorów New Idea Tom poważnie rozważa wyrwanie się z Kościoła Scjentologicznego – którego jest najbardziej znanym członkiem i podobno zastępcą jego głowy. Do tego ma starać się ponownie nawiązać kontakt ze swoją najmłodszą córką, Suri.

Tom w lipcu kończy 60 lat i jako ktoś, kto zawsze był zaabsorbowany upływającym czasem, ocenia swoje życie i wszystkich w nim — wyjaśnia źródło – Tom nadal utrzymuje bliskie relacje ze swoimi najstarszymi dziećmi, 29-letnią Isabellą i 27-letnim Connorem – których ma z byłą żoną Nicole Kidman – ale od długiego czasu nie miał prawdziwego kontaktu z 16-letnią Suri jej mamą Katie Holmes.

Holmes nagle opuściła Cruise’a w 2012 roku. Chociaż Katie nigdy nie mówiła o tym, dlaczego rozstała się z Tomem, powszechnie wiadomo, że chciała uniemożliwić Suri, która miała zaledwie sześć lat, dorastać w kontrowersyjnym religijnym środowisku jej ojca.

Katie mistrzowsko uciekała od małżeństwa i scjentologii… Tom musi to niechętnie przyznać, że nawet jeśli w tamtym czasie uważał, że było to idealne środowisko, w którym jego córka mogła dorastać. Przekonania kościelne nakazują, aby ci, którzy zbiegli, zostali odcięci, więc od tamtej pory Tom i Suri rzadko się widywali.

W rzeczywistości ostatni raz, gdy Tom był widziany publicznie z Suri, która mieszka z mamą w Nowym Jorku, to był rok 2013.

W ramach poszukiwań siebie, Tom zdał sobie sprawę, że będzie bardzo żałował, jeśli nie naprawi relacji z Suri. Żadne wpływy ze sprzedaży biletów ani audiencje u królowej Anglii nigdy nie zrekompensują utraconych doświadczeń z Suri. Rozmawia z nią, ale to nie to samo, co bliski związek. Jest jednak tylko jeden sposób, w jaki Katie nie stanie między Tomem i Suri, by na dobre zjednoczyli się. Opuszczenie kościoła.

Wygląda na to, że słucha swojej byłej żony, biorąc pod uwagę, że od lat nie został zauważony na imprezie scjentologicznej.

Jeśli Tom rzeczywiście opuści scjentologię, byłby to poważny cios dla kościoła, biorąc pod uwagę, że jest ich członkiem numer jeden. Ale byłoby to dobrodziejstwem dla jego życia osobistego i zawodowego – zwierza się przyjaciel – Nie tylko otworzyłby drzwi do Suri, ale byłaby to również ogromna ulga dla szefów wytwórni, którzy wciąż kochają go jako gwiazdę, ale zawsze obawiają się, że jego religia zniechęca ludzi. Rzucenie scjentologii może być najlepszą rzeczą, jaką Tom kiedykolwiek zrobił.

Czy pogłoski okażą się prawdą? Wkrótce zapewne się przekonamy.


Tom Cruise chce odzyskać Suri

Tom Cruise chce odzyskać Suri

Suri Cruise - stylizacja

Suri Cruise - stylizacja

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Komentarze

 • Anna Bush pisze:

  Mam na imię Anna
  Moje serce zostało złamane. Nigdy nie wierzyłam, że odzyskam mojego kochanka, aż do zeszłego tygodnia, kiedy zobaczyłam dane kontaktowe dr Ogundele, który w ciągu 24 godzin sprowadził moją kochankę z powrotem swoimi mocami. Jest niezawodny dla uczciwego człowieka, skontaktuj się z rzucającym zaklęcie przez WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. Tak się cieszę, że odzyskałem mojego kochanka.

 • jadźka pisze:

  A po co jej teraz jest ojciec ? Tyle lat sobie bez niego radę dawała, toi dalej sobie bez niego świetnie poradzi. Tym bardziej, że to on ją porzucił.

 • Gość pisze:

  Ale jaja scjentologicznie kaafratowe

 • Gość pisze:

  Tom srom..
  To taki sam jak każdy z was
  ..ale wy żyjecie a właściwie wrgetujecia i pasozytujecie na papce tv internet

 • Gośćprawda pisze:

  Mówią scjentolodzy a to sataniści travolta dzieciaka uśmiercił a suri z Kate uciekła bo się do córki dobieral

  • Sammy pisze:

   Ty pewnie ich sąsiadką z parteru byłaś i wszystko dobrze słyszałaś 😂😂.O Luudzie😂

  • Gość pisze:

   Czego to głupi nie nagadają. Syn Travolty urodził się z ciężką nieuleczalną chorobą i na nią umarł. Rodzice jego choroby nie pokazywali światu, chronili swoje życie rodzinne jak normalni ludzie, to paranoicy teraz mówią, że Travolta synobójca.

 • Gość Ważka pisze:

  Stracił 10 lat bo wybrał sektę zamiast żony i dziecka. Tych lat nie odda nikt a przecież to jedyne jego biologiczne dziecko. Scjentologia zrujnowała życie wielu ludziom, nie wiem dlaczego ci sławni i bogaci szukają szczęścia w sektach, narkotykach i seksie zamiast w normalnym, codziennym życiu rodzinnym.

  • Gość pisze:

   Jak każda elitarna grupa, bo w Hollywood o takiej mowa, dbała o swoich. Tu nie o wyznanie czy wiarę chodzi, ale o profity. Do pisu też zapisują się ludzie, którzy mają pus w de, ale są zbyt mierni i glupi, do tego bez kregoslupa. żeby sami coś osiągnąć, więc liza tylki tym co rozdaja profity.
   Być koło guru Toma., to mieć najlepsze rolę.wievo tym np. John Travolta z żoną , Will Smith i jego żona, Juliette Lewis. Kirstie Alley itd…

  • Gość pisze:

   A co to ma do rzeczy, że jest biologiczne??

  • Tom pisze:

   Nie tylko scjentologia.

  • Ewa pisze:

   Do pierwszego gościa: To płynne przejście od Toma Cruisa do PiSu mnie rozbawiło 🧐😂

  • Gość pisze:

   @ewa
   Bliższa cialu koszula. Przykład z podwórka.
   Nie ważne jaka to grupa, ważne że rozdaje mamonę.

 • To ja pisze:

  Keanu Reeves to jedyny normalny człowiek z tego całego gównianego amerykańskiego cyrku

 • Gość pisze:

  BRAWO!!! Tom, nic nie zastąpi ciepła, miłości i bliskości z własnymi dziećmi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×