Koszmarna wpadka komentatora tenisowego. Na antenie poleciały bluzgi. Discovery już się tłumaczy

Karol Stopa - Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Karol Stopa - Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Komentator Eurosportu zaliczył sporą wpadkę. Nie widział o włączonym mikrofonie i w przerwie meczu podzielił się swoją opinią na ten temat. W jego wypowiedzi nie brakowało przekleństw. Stacja już wydała oświadczenie w tej sprawie.

O tym, że programy prowadzone na żywo rządzą się swoimi prawami, niejednokrotnie przekonywali się ich prowadzący, którzy zapisywali mniejsze lub większe potknięcia. Jedne bawią, inne bulwersują widzów. W tym drugim gronie znalazła się sytuacja, która miała miejsce podczas trwających właśnie Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

Przypomnijmy, że wspomniane wydarzenie wystartowało 23 lipca i potrwa do 8 sierpnia. Wśród zawodników, którzy walczą o medale, nie brakuje Polaków. Wśród nich była m.in. Iga Świątek. Niestety, chociaż tenisistka podczas poniedziałkowego meczu dała z siebie wszystko, odpadła z turnieju. Gdy jej przegrana stała się faktem, nie potrafiła powstrzymać łez przed kamerą.

Tokio 2020. Komentator Eurosportu zaliczył koszmarną wpadkę

Szerokim echem w mediach odbił się też mecz tenisa podczas igrzysk w Tokio 2020 transmitowany przez stację Eurosport. Na korcie mierzyły się ze sobą Aryna Sabalenka oraz Donna Vekić. W pewnym momencie na antenie padły nieoczekiwane słowa jednego z komentatorów. Karol Stopa, który prawdopodobnie nie wiedział, że mikrofon jest włączony, w przerwie podzielił się swoją prywatną opinią. Nie brakowało w niej przekleństw:

To po prostu, k***a, koszmarne. Pamiętasz kiedyś w Azji, robili ten… jeb**y wiesz, ten… bo jej pasowały i te piłki stawały dęba. Ja wiem, jak to wygląda, raz grałem na tarpanie w życiu i to jest po prostu koszmar dla tego, kto jest przyzwyczajony, że piłka do ciebie przychodzi, wiesz, co druga osoba pokazuje…

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. Część osób w social mediach broni komentatora, pozostali krytykują jego zachowanie:

  • A tam wstyd, nie bądź taki delikatny. Każdy rzuca mięsem a tu przez przypadek poszło na antenie…
  • Karol Stopa konkurs na komentatora roku wygrywa w przedbiegach.
  • Jak ludzi już nie szokują przekleństwa w telewizji to raczej to wszystko idzie w złym kierunku.
  • Ale on nie komentował nawet chyba swojej pracy, tylko wyrażał swoje odczucia wobec meczu w przerwie, kiedy mógł se robić milion innych rzeczy. To chyba wystarczający dowód, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Także stacja Eurosport nie przeszła obok tego obojętnie. Wydała oficjalne oświadczenie na temat meczu:

Przepraszamy w imieniu Eurosportu i Karola Stopy za niewłaściwy język, którym posłużył się podczas transmisji meczu tenisowego. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca, a komentarz na naszych platformach był zawsze zgodny z najwyższymi standardami.

Oglądacie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020?


Karol Stopa zaliczył wpadkę na wizji

Karol Stopa zaliczył wpadkę na wizji

Karol Stopa zaliczył wpadkę na wizji

Karol Stopa zaliczył wpadkę na wizji

Karol Stopa zaliczył wpadkę na wizji

Karol Stopa zaliczył wpadkę na wizji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×