To jednak Meghan doprowadziła Kate do łez?! Nowe fakty na temat afery podczas ślubu Sussexów ujrzały świtało dzienne

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

To jednak Meghan Markle doprowadziła Kate do łez przed swoim ślubem? Tom Bower w książce Zemsta. Meghan, Harry i wojna między Windsorami wspomina sporną sytuację. Co napisał?

Meghan i Harry zwierzyli się Oprah Winfrey kilka miesięcy po odejściu z rodziny królewskiej. To był szokujący wywiad, który wstrząsnął Pałacem Buckingham aż do jego kilkusetletnich fundamentów. Cały świat oglądał, jak Sussexiwie wysuwają oskarżenia o rasizm i zaniedbania pod adresem rodu Windsorów podczas ich spotkania z amerykańską dziennikarką. Jednym z ich głównych celów była księżna Cambridge.

Według Meghan Kate doprowadziła, do sytuacji, która miała miejsce przed ślubem Harry’ego i Markle, kiedy to panna młoda zalała się łzami.

Stało się odwrotnie – mówiła w wywiadzie Markle – To był naprawdę ciężki tydzień przed ślubem i Kate była z jakiegoś powodu zdenerwowana, ale wzięła winę na siebie, przeprosiła i przysłała mi kwiaty.

Według najnowszej książki Toma Bowera Zemsta. Meghan, Harry i wojna między Windsorami, w tej sprawie to jednak Kate ma rację, że to Maghan zrobiła jej przykrość. Dziennikarz śledczy przywołuje świadków.

To jednak Meghan doprowadziła Kate do łez przed swoim ślubem

Afera, która jeszcze kilka miesięcy rozgrzewała media, ponownie wróciła na tapet za sprawą wspomnianej publikacji. W książce autor wspomina ów feralny dzień, kiedy to szwagierki miały pokłócić się z byle powodu. Bower ustalił, że to Kate miała wybuchnąć płaczem podczas przymiarek przed ślubem Meghan.

Markle miała nie zgadzać się z nikim, jeśli chodzi o długość sukienek druhen. Zarzewiem konfliktu była sukienka księżniczki Charlotte. Jeszcze wcześniej miały pokłócić się o to, czy dziewczynki powinny, czy nie powinny nosić tego dnia rajstopy. Do tego wszystkiego, Meghan miała porównać księżniczkę Charlotte do Ivy – córki swojej przyjaciółki, Jessiki Mulroney, która również pełniła rolę druhny. Jej słowa miały postawić córkę Kate w niekorzystnym świetle.

Tom Bower podczas gościnnego wystąpienia w Good Morning Britain wyznał, że co prawda nie udało mu się porozmawiać z nikim z obozu Meghan Markle, jednak na potwierdzenie swojej wersji wydarzeń ma zeznania ponad 80 osób, z których niektóre pracowały przy ślubie Sussexów.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Komentarze

 • Gośćkurde pisze:

  Eon z megan won z murzynami bughaaa

 • Kuba pisze:

  Obie to kobiety z ludu książęta nie powinni się z takimi żenić o dzieci są mieszane

  • Gość pisze:

   No jasne – lepiej, żeby dzieci rodziły się z wargą Habsburską, a potem wszyscy wymarli

 • GośćMyszki pisze:

  Kejt zawsze była dziewczyna z klasa co nie można powiedzieć o Meghan BRAWO Kejt

 • Gość pisze:

  Meg to sprytna cwaniara i manipulantka, do celu po trupach ,od dawna ostrzyła sobie zęby na sponsora -milionera…

 • Gość pisze:

  Fakty, bo Bower napisał :))))

 • Gość pisze:

  To są 40 latki! Czy to naprawdę ma jakiekolwiek znaczenie dla świata, że jedna z druga pokłóciły się o głupotę i któraś uroniła kilka łez? Czy takie roztrząsania nie obrażają ich jako dorosłych ludzi, wszak nie są już w przedszkolu (i to w młodszej grupie)? Czy ktoś z nas chciałby, aby o jakimś jego fochu rozprawiano przez lata? Czy to jakieś boginie, że ich nastrojom poświęcane jest więcej uwagi, niż np. ludziom umierającym z głodu w Jemenie? Podejrzewam, że one działają w pełni świadomie wiedząc, że musza zarobić na swoje luksusowe życie takimi pierdoletami, aby podtrzymywać uwagę ludu prostego, ale jednak trudno czuć cokolwiek innego, niż niesmak, jak się czyta takie bzdety.

  • Gość pisze:

   Dziecinada. Ale nie wiem dlaczego obwiniasz obie. Jakby Meghan zamknęła jadaczkę, nikt normalny by o tym nie rozprawiał.

 • Gość pisze:

  Nie ma porównania. Kate to godność, a Meghan to jej brak. Kate nie łazi po telewizjach i nie użala się nad sobą i nad tym jaki miała ciężki tydzień przed \'spektaklem\' dla plebsu… I to mimo tego, że była dwa razy młodsza, gdy dołączyła do rodziny i mierzyła się z dwa razy większą nagonką.

 • Gość pisze:

  Przecież to oczywiste, że meg kłamała. I w dodatku nie tylko osmielila się zdenerwowac księżna ale też obraziła księżniczkę.
  K&W mieli pełne prawo ja za to zniszczyć.
  Za to teraz meg ma dwoje najbrzdszych dzieci w rodzinie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×