To dlatego Kossakowski odszedł od Wojciechowskiej? Nowe informacje na temat rozstania pary

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się po trzech miesiącach od ślubu. Nowe informacje o przyczynach rozpadu związku.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska przez kilka lat byli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochanych połączyła wspólna pasja do podróży. Na początku trzymali się z dala od blasku fleszy, jednak z czasem zaczęli pojawiać się na salonach i wspólnie pozować do zdjęć. Ogromnym zaskoczeniem była dla fanów informacja o ślubie. Przemek jako pierwszy pochwalił się w sieci, że ma żonę i dodał kadr z wesela. Całą uroczystość udało im się wcześniej zachować w tajemnicy. Gratulacjom nie było końca, a fani cieszyli się razem z nimi.

Małżeńska sielanka nie trwała zbyt długo. Przemek i Martyna rozstali się po trzech miesiącach od ceremonii. Opinia publiczna dowiedziała się o tym kilka miesięcy później.

Po tym oboje nabrali wody w usta i ciekawym powodów rozstania pozostały jedynie domysły. Nowe światło na przyczyny rozpadu związku Wojciechowskiej i Kossakowskiego rzuca jeden z tygodników.

To dlatego Przemysław Kossakowski odszedł od Martyny Wojciechowskiej?

Miesiąc temu Przemysław Kossakowski ogłosił, że kończy karierę w telewizji. Po jakimś czasie wyjawił dlaczego. Okazało się, że buduje dom, wyjątkowe miejsce.

Już wkrótce w tym miejscu rozpocznie działalność 'Arterytorium', bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Głównym celem tego miejsca będzie rozpowszechnianie działań artystycznych skoncentrowanych na relacjach terapeutycznych i rozwojowych – napisał na Instagramie.

To kolejna rewolucja w jego życiu po tym, jak rozstał się z Martyną Wojciechowską. Nie milkną spekulacje, co stoi za nieudana relacja podróżników. Już wcześniej pojawiły się plotki o innej kobiecie w życiu Przemka. Teraz tygodnik Dobry Tydzień potwierdza te rewelacje. Nową fascynacja Kossakowskiego ma być terapeutka pracująca na planie Down the road.

Rozwód Kossakowskiego… zbiegł się z rozpadem jej małżeństwa. Mąż kobiety niedawno na Facebooku zmienił status na 'wolny', a ona nie podpisuje się już dwuczłonowym nazwiskiem, wróciła do panieńskiego – czytamy w gazecie.

Kossakowski i terapeutka mieli się zaprzyjaźnić na planie programi. Z czasem ta relacja rzekomo nabrała innego charakteru. Kobieta będzie pracować w ośrodku tworzonym przez Przemka.

To wspaniała i mądra kobieta. Lubi traperskie życie, wypady nad Bug, a podopieczni, dla których organizuje zajęcia przez sztukę, ją kochają – mówi informator Dobrego Tygodnia.

Nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji, a sam zainteresowany konsekwentnie milczy.


Przemek Kossakowski buduje ,,Arterytorium”

Przemek Kossakowski buduje ,,Arterytorium”

Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski | fot. Instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski | fot. Instagram.com/kurdejszatan

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Komentarze

 • Gośćiu pisze:

  Przemek jest super

  • Gościa pisze:

   Skrzywdził kobietę i jej dziecko… nie, nie jest super

  • Gość pisze:

   Chyba jako narcyz i egoista, który nie dorósł do odpowiedzialności za swoje słowa i czyny

 • Ryba pisze:

  Ja myślę, że Pan Kossakowski trochę ryzykownie rozsmakował się we wspieraniu osób niepełnosprawnych, nie wiem, czy On wie dokąd ostatecznie podąża i dla kogo naprawdę to robi…

  • Gość pisze:

   Oczywiście, że nie ma pojęcia. To tylko kwestia czasu jak mu się znudzi i ucieknie do lasu, może za rok albo dwa, a może za 3 miesiące. Koleś jest niestabilny, sam nie wie czego chce

  • GośćA pisze:

   Wcześniej już o tym słyszałam. Gościu wyrobił sobie w TTV opinię „fascynującego mężczyzny”, s okazał się Piotrusiem panem z brodą. Zawrócił Martynie w głowie, Jej Rodzina go przyjęła, pokochała – a potem zaraz zabrał dupę w troki, bo na horyzoncie pojawiła się nowa „fascynacja”. Bleeeeee

  • Gość pisze:

   I dobrze niech zawija wrotki od Martyny
   Gdzie to taki kur….czeresniak z brodą do pięknej Martynki .

  • Gość pisze:

   Nie wzięłabym go nawet za darmo,ma nie pokładane w głowie

  • GośćEwa pisze:

   Obydwoje z p.Martyną są dopoprawki.On w żaden sposób niczym nie fascynuje……

 • Gość pisze:

  Martyna W wołgę nie pasowała do Przemka on ma wolna dusze

  • Gość pisze:

   taaa…. wolną duszę. Bo ona go przywiązała sznurem i kazała składać przysięgę o miłości do śmierci. biedaczek… tfu

 • Gość pisze:

  Facet jest niedojrzały, niewiarygodny i nieodpowiedzialny. W życiu by ode mnie nie dostał nawet złotówki na działalność. Nigdy nie wiadomo kiedy mu przejdzie ochota na bycie w związku, czy to małżeńskim, czy zespołowym. Pewne jest to, że jest to, że jak mu przejdzie, to rzuci ws, ystko i ucieknie do mysiej dziury.

 • Gość Ewa pisze:

  Szkoda…🤷

 • Goś pisze:

  No i dobrze po co mu pseudo ekolozka

  • Gość pisze:

   No i dobrze śmieci się same wyniosły po co jej pseudo podróżnik, filozof, myśliciel

  • GośćLOTOS pisze:

   Dobrze ze Martyna szybko przejzała na oczy ten facet ma cos w głowie nie tak ! Nie naraje sie na g)owę rodziny!

 • Gość pisze:

  Martyna to też wspaniała kobieta. Sory, ale ten faciu, jako partner, jest do niczego. Niech sobie podróżuje, ale niech nie krzywdzi po drodze ludzi.

 • Gość pisze:

  Terapeutki z „Down the road”: Patrycja Bartoszak-Kempa i Weronika Wielocha.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×