Gwiazdy świętują tłusty czwartek. Katarzyna Bosacka, Katarzyna Cichopek, Paulina Krupińska, Izabela Janachowska

Gwiazdy świętują tłusty czwartek

Gwiazdy świętują tłusty czwartek

Tłusty czwartek u gwiazd. Znani chwalą się słodkościami, na jakie pozwolili sobie w szczególnym dniu. Kto i co zjadł? Jakie pyszności wylądowały na stołach u Justyny Żyły, Kasi Bosackiej i Dominiki Gwit? Zobaczcie.

Przyjęło się, że w tłusty czwartek każdy powinien zjeść przynajmniej jednego pączka. Sporo gwiazd trzyma się tej zasady, choć nie brakuje również takich, które ją łamią i zamiast po jedno ciastko… sięgają po co najmniej kilka! Wśród zwolenników tej teorii nie brakuje również gwiazd, a dowodem tego są zdjęcia, które od rana zalewają polski internet.

Tłusty czwartek u gwiazd. Kto i jak świętuje?

Ile pączków zjadła Dominika Gwit? Jakie smakołyki trafiły na stół Justyny Żyły? Na jaką słodką przyjemność pozwoliła sobie Kasia Sokołowska? Jak bardzo łapczywie otulonego lukrową polewą pączka spałaszował Filip Bobek? Aktor pochwalił się, że do godziny 10 zjadł aż dziesięć pączków, czyli od północy średnio jeden na godzinę. To dopiero wyczyn!

Nie brakuje też znanych – tak jak Kasia Bosacka – którzy solidaryzują się z innymi w czwartkowym popasie:

Tłusty Czwartek myślę szczególnie o osobach z cukrzycą, zwłaszcza że mój Tato przez całe życie zmagał się z tą chorobą. Jak musi im być ciężko, gdy cała Polska wcina słodkości. Pani dr Beata Stepanov z Fundacja Najsłodsi przekonuje, że nawet one mogą dziś zjeść pączka, niezbyt dużego, najlepiej do południa. I ja dziś zjem tylko jednego. To będzie mój mały gest solidarności! – napisała ekspertka od zdrowego odżywiania.

Sprawdziliśmy profile gwiazd na Instagramie, a najlepsze zdjęcia znajdziecie w galerii.


Anna Kalczyńska, Aneta Kuroń – tłusty czwartek 2021

Anna Kalczyńska, Aneta Kuroń – tłusty czwartek 2021

Kasia Bosacka – tłusty czwartek 2021

Kasia Bosacka – tłusty czwartek 2021

Filip Bobek – tłusty czwartek 2021

Filip Bobek – tłusty czwartek 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×