Szukaj

Tłum gwiazd na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki: Alicja Majewska, Anita Lipnicka, Natalia Przybysz, Ewa Błaszczyk

Festiwal Zaczarowanej Piosenki

Anna Dymna zorganizowała kolejny Festiwal Zaczarowanej Piosenki

Festiwal Zaczarowanej Piosenki to jedno z tych wydarzeń, które artyści wspominają najmilej i najcieplej. Jak sami mówią, dzieje się tam coś niezwykłego. Podczas występów wytwarza się niesamowita atmosfera, która sprawia, że wszystkie problemy nagle przestają się liczyć.

Jak co roku Festiwal zgromadził całą plejadę gwiazd. W jury zasiedli: Ewa Błaszczyk, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Daukszewicz, Krzysztof Globisz, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Włodzimierz Korcz, Monika Kuszyńska, Wojciech Mazolewski, Leszek Aleksander Moczulski, Ewa Telega i Magdalena Waligórska. Tegoroczna edycja odbyła się pod patronatem małżonki prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

Wraz z utalentowanymi niepełnosprawnymi dziećmi na scenie wystąpili: Anita Lipnicka, Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz, Mieczysław Szcześniak, Alicja Majewska i Damian Ukeje.

Zwycięzcami zostały Urszula Kowalska – w kategorii do lat 16 oraz Aleksandra Bogucka – powyżej lat 16. Obie dziewczynki dostały Statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz roczne stypendia w wysokości 24 000 zł. Do tego Ola otrzymała z rąk wiceprezesa Zarządu TVP SA Macieja Staneckiego i wiceprezydenta Opola Mirosława Pietruchy zaproszenie do udziału w przyszłorocznym koncercie 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Gwiazdy na półfinałowym koncercie Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

All-ONS_2554998-Alicja_Majewska (1)

 


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×