Tłum celebrytów na „Maybelline New York Stories”: Misiek Koterski, Marcela Leszczak, Sylwia Madeńska, Olga Kalicka

Gwiazdy na Maybelline New York Stories

Gwiazdy na Maybelline New York Stories

Misiek Koterski, Marcela Leszczak, Andziaks, Olga Kalicka... Tłum celebrytów na Maybelline New York Stories. Zdjęcia.

W piątek 19 sierpnia miało miejsce niezwykłe wydarzenie – trzy występy najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzyczne: Smolastego, Bryskiej i DJ set Young Leosi. Nie zabrakło całego tłumu celebrytów, którzy przybyli na imprezę.

Tłum celebrytów na Maybelline New York Stories. Kto się pojawił?

W piątek aż zaroiło się od celebrytów podczas imprezy Maybelline New York Stories. Na ściance z ochotą fotoreporterom pozowali: Misiek Koterski, Marcela Leszczak, Andziaks, Olga Kalicka, Ola Nowak, Madzia Wójcik, Anna Markowska, Sylwia Madeńska, Smolasty, Bryska, Magda Bereda, Marietta Witkowska, Ewa Zawada, Klaudia Jóźwiak, Adrianna Grotkowska.

Uwagę zwracali na siebie zakochani po uszy Koterski i Leszczak, którzy nie szczędzili sobie na ściance czułości. Marcela i Misiek tworzą burzliwy związek. Aktor i finalistka programu Top Model poznali się kilka lat temu podczas jednej z branżowych imprez. Od tamtej pory ich relacja przechodziła przez różne etapy – rozchodzili się i godzili. Przypieczętowaniem ich miłości miały być narodziny syna Fryderyka.

Po raz pierwszy Misiek Koterski i Marcela Leszczak zaręczyli się w lutym 2017 r. Przez lata wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Nie przetrwali jednak kryzysu, który zakończył ich związek kilka miesięcy temu. Szybko okazało się jednak, że nie potrafią bez siebie żyć i ponownie są razem. Po raz kolejny też na palcu modelki zabłysł pierścionek zaręczynowy. Obecnie ponownie celebrują miłość, czego dają wyraz na imprezach branżowych i w sieci.

Zdjęcia w naszej galerii.


Bryska - Maybelline New York Stories

Bryska - Maybelline New York Stories

Smolasty - Maybelline New York Stories

Smolasty - Maybelline New York Stories

Misiek Koterski, Marcela Leszczak- Maybelline New York Stories

Misiek Koterski, Marcela Leszczak- Maybelline New York Stories

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×