Odmieniony „Titanic” po 20 latach ponownie w kinach! James Cameron: „Nigdy nie prezentował się lepiej”

Titanic 20-lecie filmu

Titanic 20-lecie filmu

Titanic w kinach z okazji 20-lecia filmu

Titanic to wielki hit kinowy sprzed dwudziestu lat, jeden z najbardziej kochanych filmów ever, wyświetlany z częstotliwością grania Last Christmas w okresie świąt, drugi na liście najbardziej kasowych filmów w historii kina, zdobywca 11 Oscarów. Jako pierwszy przekroczył barierę 1 mld USD przychodów (w sumie ponad 2,0 mld dolarów).

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet którzy zagrali parę romantycznych kochanków  na zawsze będą kojarzyć się z szalonym Jackiem i zwariowaną, ale stojąca na ziemi Rose. Titanica oglądamy przy zawodach miłosnych, w święta, jak jest nam smutno i gdy mamy babski wieczór, ale teraz widzowie w USA będą go mogli ponownie zobaczyć w kinach, w poprawionej wersji!

James Cameron, reżyser i scenarzysta filmu tak mówi o ulepszonej wersji:

Najpierw zobaczyłem tylko kilka minut filmu i byłem w szoku, jakbym go oglądał po raz pierwszy! To jest lepsze niż 3D, lepsze niż cokolwiek kiedykolwiek widzieliście. Obraz płynie z ekranu jasny i wibrujący, tak powinny być oglądane wszystkie filmy i z całą pewnością mówię, że Titanic NIGDY nie prezentował się lepiej, jestem bardzo szczęśliwy że mogę zaprosić amerykańskich widzów na ten niezwykły seans.

Żałujecie, że film ponownie nie pojawi się w polskich kinach? Przypomnijmy, że ostatni raz wyświetlany był w 2012 roku, w setną rocznicę zatonięcia statku.

Tego nie zobaczycie w filmie! To właśnie tak miał zakończyć się “Titanic”. W ostatniej chwili wprowadzono zmiany [WIDEO]

Pojawiła się przez 5 sekund na ekranie i skradła serca widzów. Jak dzisiaj wygląda dziewczynka z “Titanica”?

Tabloid opublikował aż 15 dwuznacznych zdjęć Kate Winslet i Leonardo DiCaprio! Po 20 latach od “Titanica” naprawdę zostali parą?!


Ostatni posiłek na Titanicu

Ostatni posiłek na Titanicu

Titanic dostał 11 Oscarów

Titanic dostał 11 Oscarów

Restauracja - Replika Titanica i pierwowzór

Restauracja - Replika Titanica i pierwowzór

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×