Powstaje kontynuacja „Titanica” po 25 latach! Wyciekł zarys scenariusza. Fani eksplodują z radości

Titanic

Titanic

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio planują spotkać się na planie po 25. latach od nakręcenia Titanica. Powstanie kolejna część hitu?

Dzięki filmowi Titanic Leonardo DiCaprio i Kate Winslet stali się nie tylko jeszcze bardziej sławni, ale też zostali najlepszymi przyjaciółmi i są nimi do dziś. Obecnie szykują się do 25. rocznicy wielkiego hitu. Ma pojawić się wielka niespodzianka. Co donosi tabloid?

Będzie kolejna część Titanica?

Przyjaciele opisali Kate Winslet i Leonardo DiCaprio jako „bratnie dusze na całe życie”, więc z pewnością będą oglądać z zapartym tchem, jak w tym roku gwiazdy Titanica ponownie spotykają się, aby przygotować się na 25. rocznicę ich hitu. Źródła podają, że aktorzy wraz z reżyserem filmu Jamesem Cameronem – prowadzą rozmowy o tym, jak uczcić ćwierćwiecze filmu w przyszłym roku, a znawcy mówią, że już prawie doszło do porozumienia między nimi.

Kate i Leo wcielają się oczywiście w główną rolę — mówi specjalista z branży w rozmowie z „Woman’s Day”. – Jeśli pieniądze nie są przedmiotem, chcieliby nawet wrócić do starego planu w Meksyku i odbudować jego części. Cameron chce zrobić serię wydarzeń specjalnych, w tym wystawę objazdową, ale wszyscy się zgadzają, że w Los Angeles odbędzie się impreza dla obsady i ekipy.

Aktorzy nie ukrywają wielkiej ekscytacji związanej z powrotem na plan:

Przyjaciele mówią, że Kate i Leo są szczególnie podekscytowani powrotem na miejsce kręcenia filmu, w którym Rose przeżyła tragiczne zatonięcie. Ma miejsce w ich sercach. Ta scena stała się sensacją w Internecie, a fani twierdzą, że powinna dzielić drzwi z Jackiem – a Kate i Leo chcieliby odtworzyć ją dla zabawy, tylko po to, by przetestować teorię. Nie mogą się doczekać powrotu do Rosarito, gdzie spędzili jeden z najlepszych okresów swojego życia.

Oczywiście, biorąc pod uwagę, że Kate, która w tym tygodniu kończy 46 lat, jest teraz żoną 43-letniego Edwarda Abla Smitha, a 46-letni Leo jest w długotrwałym związku z 24-letnią aktorką Camilą Morrone, szanse, że para w końcu zmieni swoją przyjaźń na romantyczną relację, może być po raz kolejny tylko pobożnym życzeniem ich fanów. Ale to nie powstrzyma ich przed bacznym obserwowaniem ponownego spotkania idoli.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak wszystko się ułoży, jeśli ten projekt ponownego spotkania z Jamesem będzie kontynuowany. Jedno jest pewne – wiesz, że ich chemia będzie elektryzująca, nawet po tylu latach.

Już wiadomo, że Kate i Leonardo bardzo chcą się spotkać w Rosarito. Czy dojdzie do nakręcenia scen z Titanica po latach?


"Titanic", Instagram

Titanic część 2 - 26 grudnia - Polsat 20:05

Titanic część 2 - 26 grudnia - Polsat 20:05

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w filmie

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w filmie "Titanic", Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×