Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

78-letnia Tina Turner pojawiła się publicznie po długiej przerwie! Bardzo się zmieniła?

Tina Turner dzisiaj


Jak obecnie wygląda Tina Turner?

Jedna z najpopularniejszych gwiazd rocka Tina Turner skończy w listopadzie 78 lat. Mimo że kilka lata temu artystka przerwała swoją karierę i postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę, to media wciąż były ciekawe, co dzieje się w życiu piosenkarki.

Amerykańska artystka stroniła przez długi czas od nadmiernego pokazywania się na czerwonym dywanie i pozowania przed obiektywami aparatów na ściankach. Jednak ostatnie wydarzenie, na którym pojawiła się gwiazda było szczególne.

Tina Turner zawitała na londyńską premierę musicalu o samej sobie. Dorobek artystyczny piosenkarki jest fenomenalny. Jest jedną z najbardziej dochodowych piosenkarek pod względem sprzedaży koncertów na świecie i jednym z najpopularniejszych artystów w historii, dlatego reżyser Phyllida Lloyd postanowił stworzyć sztukę inspirowaną życiem i twórczością wokalistki. Warto zaznaczyć, że Lloyd wyreżyserował również musical Mamma Mia, który podbił serca widzów na całym świecie.

Dzięki wydarzeniu, które miało miejsce w stolicy Wielkiej Brytanii, mogliśmy po praz pierwszy od dłuższego czasu zobaczyć Tinę Turner. Jak się zmieniła amerykańska gwiazda? Ostatnio najwięcej mówiło się o niej w kontekście problemów zdrowotnych. Zobaczcie jak wygląda dzisiaj.

Fatalna wpadka w TVP! Panorama uśmierciła Tinę Turner

Mokra 46-letnia Kinga Rusin w białym bikini kusi wynurzając się z basenu! Wygląda prawie jak słynna Sabrina!

Tina Turner na prezentacji musicalu Tina

Tina Turner na prezentacji musicalu Tina

Tina Turner trafiła do szpitala

Tina Turner trafiła do szpitala

Czy lubisz muzykę Tiny Turner?Komentarzy: 2


Gość | 18 października 2017, 21:07

Ty Renulka ,skoncz z tymi swoimi wypocinami,bo ani to smieszne a tym bardziej ciekawe.


Renulka | 18 października 2017, 20:07

Nieźle się jej schudło! I bardzo dobrze! Ja swoją babcię ostatnio namówiłam, żeby trochę zrzuciła, bo już jej ciężko po schodach było wchodzić. Zamówiłam jej Iqgreen, pilnuję, żeby trochę sobie ćwiczyła rano i z pewnością straci parę kilogramów. A Pani Tina nadal świetnie wygląda i oby trzymała się jak najdlużej!


Dodaj komentarz
×