Szukaj

Pamiętacie Tilę Tequilę? Kiedyś najbardziej pożądana modelka, a dzisiaj błaga o pomoc!

Tila Tequila błaga fanów o pomoc finansową

Tila Teguila błaga fanów o pomoc

Tila Tequila była gwiazdą programu Zakochaj się w Tili Tequili emitowanego na antenie MTV w 2007 roku. Tila to amerykańska, biseksualna modelka urodzona w Singapurze. W kontrowersyjnym programie o jej względy walczyło 16 mężczyzn heteroseksualnych oraz 16 lesbijek.

Tila Tequila rok temu została mamą, ma córeczkę Isabellę Monroe. Ojciec jej dziecka zerwał z nią kontakty zaraz po tym, jak dowiedział się, że jest w ciąży. Okazuje się, że sytuacja finansowa byłej gwiazdy reality show jest tak dramatyczna, że postanowiła poprosić o pomoc swoich fanów: 

Decyduję się na ten krok, gdyż opłata za czynsz wzrosła aż do 4125 dolarów za miesiąc. Jako samotna matka, która nie może liczyć na wsparcie ojca swojego dziecka, jest mi trudno zadbać o utrzymanie siebie i córki. Dlatego potrzebuję pieniędzy, by przenieść się do nowego mieszkania i kupić najpotrzebniejsze meble. Moje dotychczasowe mieszkanie jest umeblowane, ale zdecydowanie za drogie.

Tila Tequila chciałaby również zaoszczędzić trochę pieniędzy dla córki. Fani nie pozostali obojętni na jej apel i zaczęli przesyłać pieniądze:

Chcę podziękować tym, którzy mają wielkie serce i pomogli nam do tej pory! Bóg widzi waszą dobroć i bezinteresowne czyny ale widzi również te pełne nienawiści! Ale nie chcę się koncentrować na tych złych ludziach.Jeszcze raz Wam dziękuję. Moja wdzięczność nie pozostanie niezauważona. 

Oglądaliście program z jej udziałem? Aktualne zdjęcia Tili Tequili dostępne są w naszej galerii.

Tila Tequila błaga fanów o pomoc finansową

Tila Tequila błaga fanów o pomoc finansową

Tila Tequila z córką

Tila Tequila z córką

Tila Tequila błaga fanów o pomoc finansową

Tila Tequila błaga fanów o pomoc finansową


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×