Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie. Wyglądała jak księżna Kate! Można się pomylić!
Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie. Wyglądała jak księżna Kate! Można się pomylić!

Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie. Wyglądała jak księżna...

Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie....

Meghan Markle nie była pierwsza! Te księżniczki też miały suknie ślubne od Givenchy!
Meghan Markle nie była pierwsza! Te księżniczki też miały suknie ślubne od Givenchy!

Meghan Markle nie była pierwsza! Te księżniczki też miały suknie ślubne...

Meghan Markle nie była pierwsza! Te księżniczki też...

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!
Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu...

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na...

Dziś wtorek, 22.05.2018

Wielki sukces Filipa Chajzera! Po jego apelu Tiger wpłacił PÓŁ MILIONA na rzecz Powstańców Warszawskich

Tiger przeprasza za reklamę


Tiger wpłacił pół miliona złotych na zbiórkę dla Powstańców

Afera PR-owaTigerem w roli głównej spadła na media jak grom z jasnego nieba i zostawiła po sobie prawdziwe spustoszenie w gronie fanów marki. Poszło o reklamę, która ukazała się 1 sierpnia na fanpage’u firmy – w 73 rocznicę Powstania Warszawskiego, gdy cały kraj zamarł na minutę w Godzinę W, Tiger opublikował grafikę, która wzbudziła niesamowitą kontrowersję. Doszło nawet do bojkotu produktów firmy.

Filip Chajzer poznał swojego sportowego idola! To co o nim napisał może wzruszyć!

Slogan reklamowy wypuszczony przez spółkę głosił: „1 sierpnia, Dzień Pamięci. Chrzanić to, co było, ważne to, co będzie”. Wypisano go na tle dłoni zwiniętej w pięść, ze środkowym palcem uniesionym w górę i obwiązanym czerwoną kokardą. Piekło, jakie rozpętało się gdy tylko Internauci skojarzyli o co chodzi jest trudne do opisania. Oburzeni postępowaniem marki, zaczęli wysyłać screeny do Filipa Chajzera, który w tym roku kolejny już raz organizuje zbiórkę pieniędzy dla Powstańców Warszawskich. Wzburzony dziennikarz nie krył złości we wpisie na Facebooku:

Odnośnie postu (reklama energy drinka), który masowo mi od rana wysyłacie. Wiem doskonale, że tym głupim ch… chodzi tylko o fejm, kliknięcia na insta i zwiększenie zasięgu. Wiem też, że tylko czekają żebym im to wszystko zapewnił, udostępniając ten szajs. Figa z makiem. Zatrudniacie ludzi ze stolcem zamiast mózgu, a od waszego napoju można dostać raka. Najpierw oka, na widok waszego obsranego postu, a później przerzuty na resztę organów gwarantowane. Nie wiem ile musielibyście wpłacić na Zbiórkę dla Powstańców 2017, żeby ktoś wam to wybaczył – napisał Chajzer

Tiger przeprasza za akcję reklamową

Komentarzy, które pojawiły się pod wpisem i pod adresem Tigera nie sposób przytoczyć w cenzuralny sposób. Ludzie byli naprawdę rozwścieczeni bezmyślną kampanią reklamową, a firma najwyraźniej wzięła to sobie do serca, bo zaledwie kilka godzin później na profilu Filipa pojawił się kolejny wpis:

Proszę Państwa. Sam w to nie wierzę, ale to prawda. Przed chwilą zadzwonił do mnie chłopak z Tigera. Wyraźnie skonsternowany. Kilkukrotnie mówił jak bardzo jest im głupio w firmie przez błąd, który popełnili. W moim poprzednim poście napisałem, że „Zbiórka dla Powstańców 2017” to odpowiednia forna pokuty… I TAK SIĘ STAŁO!!! Ostatnie zdanie, naszej rozmowy – „kwota, którą przelaliśmy jest tak wielka jak nasze poczucie wstydu”. I faktycznie jest WIELKA. 500.000 PLN!!! DZIĘKUJĘ!!! W imieniu bohaterów naszego Państwa DZIĘKUJĘ!!! To są pieniądze na leki, protezy, aparaty słuchowe, prąd, wodę, święta… Jestem cholernie wzruszony. Każda, nawet najgłupsza decyzja może mieć swój happy end. Oto i on.

Niestety, nawet najlepsze chęci w tym wypadku nie potrafiły ukoić serc użytkowników social mediów. Jak wiadomo, Internet nie zapomina, a Internauci oskarżyli firmę o wyreżyserowanie całej sytuacji:

  • Ustawka, taki chory marketing. Zrobią negatywny szum potem wliczone w koszta reklamy zadośćuczynienie. Takie reklamy powinno się karać milionami na rzecz takich fundacji… 500.000zl to dużo ale za takie akcje to za mało.  To teraz kim sa? Bohaterami? Pff
  • Wszyscy się jarają, a oni za 500k zrobili virala :v
  • Normalnie by za coś takiego zapłacili o wiele więcej.
  • Sk*rwysyny, powinni zapłacić 63 razy tyle, za każdy dzień, w którym Powstańcy tracili życie, by oni mogli teraz wypuszczać te swoje rakotwórcze g*wno
  • Dziwie się, ze tak mało ludzi dostrzega ze to było celowe działanie. Jak już wiele osób napisało w tak dużej firmie nie ma czegoś takiego jak „pomyłka” jednej osoby. To była pięknie przemyślana i dobrze przekalkulowana kampania reklamowa do której od samego początku były wrzucone w „koszta” te 500k. Otwórzcie oczy i pomyślcie trochę. Nie zmienia to jednak faktu, ze kasa się zgadza… a że się za nią smród żenady ciągnie to już mało istotne..

To sukces dla zbiórki i dla Powstańców, którzy w tym roku na święta dzięki zebranym dla nich funduszom będą mogli kupić prezenty wnukom i nie martwić się o jedzenie czy leki, ale dla Tigera zapowiada się trudny okres. Mamy jednak nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

Piękny gest światowej marki dla Powstańców dzięki staremu zdjęciu Filipa Chajzera

Tiger przeprasza za akcję reklamową

Tiger przeprasza za akcję reklamową

Reklama Tigera na 1 sierpnia

Reklama Tigera na 1 sierpnia

 

Interesujesz się historią Polski?Komentarzy: 1


Gość | 10 sierpnia 2017, 11:41

Taa…faktycznie nadzwyczajne że Ż*dki posłuchali Ż*dka..czyli jednego z nich..śmieszne i żałosne a młody Chajzer widzę że usilnie robi z siebie polskiego patriote milusiego na pokaz.. Irytujące


Dodaj komentarz
×