Ojciec Meghan Markle nie odpuszcza. Tym razem nie obędzie się bez ostrej batalii w sądzie

Meghan Markle i Thomas Markle

Meghan Markle i Thomas Markle

Thomas Markle, ojciec księżnej Sussex, chce wystąpić w sądzie przeciwko własnej córce. Sprawa ma dotyczyć smsów, które Meghan wymieniła z nim przed ślubem z księciem Harrym. Wygląda na tym, że zamieszanie wokół opuszczenia rodziny królewskiej, to nie jest jedyny problem Meghan.

„Megxit” podzielił opinię publiczną oraz wywołał burzę na całym świecie. Decyzję Harry’ego i Meghan zaczęli komentować wszyscy. W sprawie wypowiedział się również sam ojciec księżnej, który uważa decyzję swojej córki i jej męża o odejściu z rodziny królewskiej za błędną.

Powiem po prostu, że czuję się rozczarowany – Thomas Markle miał powiedzieć w jednym z wywiadów.

Zdecydowany krok Meghan Markle najwidoczniej spowodował, że w jej ojcu coś pękło, ponieważ właśnie zdecydował się podać ją do sądu!

Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – za co chce pozwać Meghan?

Thomas Markle zdecydował się założyć sprawę sądową i zeznawać przeciwko swojej córce. Chodzi o treść smsów, do których wymiany miało dojść pomiędzy ojcem a córką, przed ślubem pary Sussex.

Dokumenty sądowe złożone przez Markle mówią o tym, że w 2018 r. wysłał on wiadomość do swojej córki, informując, że nie może przyjechać na jej ślub, ponieważ został przewieziony do szpitala na nagłą operację serca. W związku z tym dodał, że nie może latać z powodów zdrowotnych.  Jak sam twierdzi, w odpowiedzi dostał wiadomość, która według ojca byłej aktorki, mogła zostać napisana przez samego księcia Harry’ego.

Meghan i Thomas Markle, zdjęcia rodzinne

Meghan i Thomas Markle, zdjęcia rodzinne

Z relacji Thimasa wynika, że w odpowiedzi zamiast słów otuchy przeczytał oskarżenia pod swoim adresem. Meghan miała napisać, że ojciec ją zranił i podobno nie dopytywała o jego zdrowie. To sprawiło, że ten poczuł się „głęboko zraniony”. W odpowiedzi miał napisać:

Nie zrobiłem nic, aby skrzywdzić ciebie Meghan lub kogokolwiek innego… Przepraszam, że mój atak serca jest… dla ciebie niedogodnością.

Złożenie sprawy sądowej zbiegło się w czasie z burzliwym tygodniem, w którym to Królowa prowadziła rozmowy kryzysowe o losie Meghan iHarry’ego w rodzinie królewskiej, po tym, jak ogłosili, że chcą wycofać się z obowiązków królewskich.

Meghan Markle z ojcem

Meghan Markle z ojcem

Jak myślicie, dlaczego ojciec Meghan zdecydował się na tak drastyczne ruchy akurat w takim momencie i co na to jej matka?

Meghan Markle z matką Dorią Ragland

Meghan Markle z matką Dorią Ragland


Meghan Markle z matką Dorią Ragland i księciem Harrym promują charytatywną książkę kucharską

Meghan Markle z matką Dorią Ragland i księciem Harrym promują charytatywną książkę kucharską

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×