Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Georgina Rodríguez została blond królową lateksu! Cristiano Ronaldo jest oszołomiony jej seksowną metamorfozą!
Georgina Rodríguez została blond królową lateksu! Cristiano Ronaldo jest oszołomiony jej seksowną metamorfozą!

Georgina Rodríguez została blond królową lateksu! Cristiano Ronaldo jest oszołomiony jej...

Georgina Rodríguez została blond królową lateksu! Cristiano Ronaldo...

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk
NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak,...

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa,...

Michał Szpak przyłapany podczas namiętnego pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest jego dziewczyna?
Michał Szpak przyłapany podczas namiętnego pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest jego dziewczyna?

Michał Szpak przyłapany podczas namiętnego pocałunku z piękną blondynką! Czy to...

Michał Szpak przyłapany podczas namiętnego pocałunku z piękną...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Thomas Markle znów potwornie upokorzył swoją córkę! Poszedł też o krok dalej i nie zostawił suchej nitki na królewskich tradycjach! „Stary, kiepski film”
Thomas Markle upokorzył Meghan Markle

Gdy ogłoszono zaręczyny Meghan Markleksięcia Harry’ego, aktorka próbowała naprawić kontakty z ojcem, Thomasem Markle. Choć mówiono na początku, że to jej matka poprowadzi ją do ołtarza, ostatecznie miał to być właśnie ojciec gwiazdy. Niestety, działania Thomasa doprowadziły do tego, że Meghan nie tylko cofnęła jego zaproszenie, ale też kompletnie odcięła się od ojca. Nic zresztą dziwnego – od miesięcy robi wszystko, by zniszczyć jej nowe życie.

Jego wcześniejsze akcje i słowa nadszarpnęły wizerunek Meghan, ale wygląda na to, że ojciec świeżo upieczonej księżnej nie zamierza poprzestać na szkodach, jakich narobił do tej pory. W najnowszym wywiadzie z The Sun kolejny raz zadał jej upokarzający cios:

Znam swoją córkę i wiem, że w tym momencie jest przerażona. Widzę to w jej oczach, widzę na jej twarzy i w jej uśmiechu. Widziałem uśmiech na jej twarzy przez lata. Znam jej uśmiech. Nie podoba mi się ten, który widzę teraz. To bolesny grymas. Nie wiem, martwi mnie to. Jest pod zbyt wielką presją – powiedział

Thomas Markle krytykuje rodzinę królewską

Markle nie poprzestał na podważaniu szczęścia córki. Poszedł krok dalej i skrytykował jej wygląd, a także królewskie tradycje:

Meghan wygląda, jakby urwała się ze starego, kiepskiego filmu. Dlaczego w 2018 roku ubierają się jak w 1930? Dlaczego muszą zakrywać kolana? Nie winię księcia Harry’ego, ani nikogo innego, ale trzymanie się tych reguł jest idiotyczne. Nie są mniej ludźmi niż wszyscy inni. Bóg jeden wie jak bardzo mi ich szkoda, tak hamować emocje – dodał

Ciężko uwierzyć, że mógł tak znieważyć lata tradycji w rodzinie królewskiej bez celowego zamiaru. To kolejny raz, gdy próbuje podważyć nową pozycję Meghan i ośmieszyć monarchię.

Chyba zapomniał, że Wielka Brytania to nie Stany Zjednoczone, a pałac Buckingham czy pałac Kensington to nie wybieg mody…

Tyle Meghan jest warta dla swojego ojca. Thomas Markle wywinął paskudny numer i sprzedał sekrety z życia swojej córki. Za ile?

To musi być wielki wstyd dla Meghan Markle. Jej ojciec znowu odpiął wrotki i zafundował w tabloidzie popis swoich możliwości

I po sekrecie Meghan Markle! Znała go tylko księżna Kate, usłyszał o nim cały świat! Fani wręcz niedowierzająCzy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

Komentarzy: 4


Gość | 16 lipca 2018, 23:58

Nie zachowuje się ładnie to fakt, ale niestety racje ma. Ileż można oglądać ten śmieszny teatrzyk kukiełkowy…


Gość | 16 lipca 2018, 21:19

Pokazywanie ojca i brata w niekorzystnym świetlenie nie pomaga Meghan. Tabloidy tak samo szkodzą Meghan jak jej rodzina.


Gość | 16 lipca 2018, 21:14

Niech brukowce nie ubolewają tak bardzo nad ojcem Meghan, to przede wszystkim one niszczą tą kobietą wytykając jej wyimaginowane błędy i napuszczając ludzi do hejtowania!


Gość | 16 lipca 2018, 11:58

Żałosny jest, niech spojrzy na siebie jak wygląda . Nie podoba mu się że Megan pieniążków nie przysyła?


Dodaj komentarz
×