Ojciec Meghan Markle przyznał się do ustawki z mediami. Oszukał córkę i narobił jej wstydu. Teraz się tłumaczy

Thomas Markle okłamał księcia Harry'ego

Thomas Markle okłamał księcia Harry'ego

Thomas Markle przyznał się do okłamania księcia Harry'ego w sprawie pozowanych zdjęć dla paparazzich, na które zdecydował się, aby poprawić swój wizerunek. Ojciec Meghan przyznał się do tego w nowo powstałym filmie dokumentalnym Thomas Markle: My Story.

Thomas Markle nie daje parze Sussex spać spokojnie. Jego zachowanie od samego początku małżeństwa Meghan z księciem Harrym wprawia ich w zakłopotanie. Od dłuższego czasu w mediach regularnie pojawiają różne wypowiedzi ojca Meghan na temat jej życia oraz jego złej relacji z córką. Ostatnio Markle posunął się jeszcze dalej i złożył w sądzie pozew przeciwko księżnej Sussex.

Tym razem na łamach dokumentu  Thomas Markle: My Story, Amerykanin przyznał się publicznie do tego, że okłamał księcia Harry’ego!

Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Skłamał w sprawie zdjęć

Ojciec Meghan Markle przyznał się do okłamania Harry’ego w sprawie serii zdjęć, które ujrzały światło dzienne przed ich ślubem. Thomas Markle powiedział swojemu przyszłemu zięciowi, że zdjęcia, które pokazują jak biegnie pod górę, podnosząc ciężary oraz jak mierzy garnitur ślubny zostały celowo ustawione.

 

Thomas Markle: My Story

Fragment dokumentu „Thomas Markle: My Story”

Ale w dokumencie Channel 5, Markle, który uważa, że już nigdy nie zobaczy się ze swoją córką, przyznał, że zapłacił za zdjęcia po tym, jak został nazwany przez media „głupim, tłustym żarłokiem”.

Zostałem na to namówiony przez faceta, który podszedł do mnie i powiedział:„Mogę zmienić twój wizerunek ”

Powiedział na filmie ojciec Meghan i dodał:

Pomysł polegał na tym, że będą to ujęcia dyskretne, nikt nie wiedziałby, że zostały pozowane lub coś w tym stylu.

Po tym, jak książę Harry zadzwonił do niego z pytaniem, czy ustawił zdjęcia, Markle skłamał, że nie:

Zaprzeczyłem. I oczywiście to było kłamstwo. Okłamałem go. Nie jestem z tego dumny, ale tak zrobiłem.

Amerykanin przyznał, że ta umowa „będzie prześladować go przez resztę życia”, opowiedział też o tym, jak rozłączył się podczas rozmowy z Harrym, kiedy zadzwonił, by powiedzieć mu, że skłamał.

 Harry powiedział do mnie: „Gdybyś mnie wysłuchał, to by ci się nie przydarzyło”. Powiedziałem mu:„ Szkoda, że nie umarłem, bo wtedy moglibyście udawać, że jesteście smutni ”, a potem się z nimi rozłączyłem. Miałem dosyć.” – powiedział.

To był ostatni raz, kiedy ojciec Meghan rozmawiał z Harrym, leżał wtedy na łóżku szpitalnym po tym, jak doznał zawału serca na kilka dni przed królewskim ślubem.


Thomas Markle: My Story

Thomas Markle: My Story

Thomas Markle: My Story

Thomas Markle: My Story

Książę Harry

Książę Harry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×