Ojciec Meghan Markle miał zawał tuż przed ślubem córki! Jest oficjalne oświadczenie pałacu!

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Thomas Markle miał zawał. Kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza?

Ojciec Meghan Markle, Thomas Markle, nie weźmie udziału w królewskim ślubie ani nie poprowadzi córki do ołtarza w sobotni poranek. Jak donosi TMZ, mężczyzna podjął decyzję odnośnie zrezygnowania z udziału w ceremonii ze względu na skandal z paparazzim. Miał sprzedać mu zdjęcia ze swoich przygotowań do ślubu, a teraz czuje się niezwykle zawstydzony i nie chce przynosić hańby córce. Co więcej, okazuje się, że ojciec aktorki miał zawał serca.

Thomas, uhonorowany nagrodą Emmy mistrz oświetlenia na emeryturze, rozmawiał bezpośrednio z portalem i wyznał, że niezwykle żałuje swojego występku. Dodał też, że kilka dni wcześniej przeszedł niebezpieczny zawał serca, a teraz towarzyszą mu bóle w klatce piersiowej – będące zapewne skutkiem ubocznym nerwów i stresu. Rzecznik pałacu Kensington ostatecznie potwierdził plotki o decyzji ojca panny młodej:
To niesamowicie osobisty moment dla panny Markle, na kilka dni przed jej ślubem. Ona i książę Harry kolejny raz proszą o zrozumienie i szacunek dla pana Markle w tej trudnej sytuacji – głosiło oświadczenie

To niespodziewana zmiana, bo jeszcze dziesięć dni temu pałac Kensington z dumą ogłaszał, że Thomas Markle poprowadzi córkę do ołtarza. Teraz wszystko wskazuje na to, że ostatecznie zrobi to Doria Ragland, matka aktorki.

Bez wątpienia są to dla nich trudne chwile, biorąc pod uwagę fakt, że do ślubu zostały cztery dni, a książę Harry wciąż nie poznał swojego teścia. Myślicie, że coś jeszcze się zmieni?

To dlatego królowa Elżbieta II traktuje Meghan Markle z takim chłodem? Księżna Kate nie musiała przez to przechodzić!

Autor sukni ślubnej księżnej Diany opowiedział o kreacji Meghan Markle!

Spektakularna suknia ślubna Meghan Markle jest już gotowa! Czeka na akceptację królowej Elżbiety II!


Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle na spotkaniu Wspólnoty Narodów

Meghan Markle na spotkaniu Wspólnoty Narodów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×