Brat zaprosił Meghan na ślub, a ona na to… Odpowiedziała mu w zadziwiającym stylu! W mediach burza

Meghan Markle Thomas Markle Jr

Meghan Markle Thomas Markle Jr

Jak Meghan Markle odpowiedziała bratu na zaproszenie na ślub?

Thomas Markle Jr bierze ślub, na który zaprosił Meghan Markle. Czy księżna Sussexu pojawi się na wydarzeniu i spotka się z ojcem Thomasem?

Meghan Markle jeszcze zanim została księżną musiała stawić czoło wesołej rodzince próbującej zaszkodzić jej na każdym kroku. Najbardziej zaborczy okazał się jej ojciec. Thomas Markle udzielił serii wywiadów, sprzedał intymne sekrety swojej sławnej córki do mediów, a nawet pokazał zdjęcia, o których Meghan raczej wolałaby zapomnieć.

Teraz rodzina księżnej Sussexu znowu jest na tapecie, a wszystko za sprawą ślubu jej przyrodniego brata Thomasa juniora. Mężczyzna w marcu ożeni się ze swoją narzeczoną Darlene Blount. Według ustaleń Daily Mail, na liście gości pojawili się Meghan i książę Harry!

Jak donosi prasa bulwarowa, brat Meghan i jego wybranka zaczęli spotykać się dwa lata temu – mniej więcej w tym samym czasie co książęca para. Thomas ma nadzieję, że zbliżające się zaślubiny pomogą zażegnać konflikt między poszczególnymi członkami rodziny:

Mam nadzieję, że jeśli przybędą zarówno Meghan, Harry i mój ojciec, to wreszcie będą mogli spędzić trochę czasu razem. To z pewnością byłoby dla wszystkich dobre. Ślub byłby idealnym czasem, by Meg spotkała się z moim tatą, który jest także jej ojcem. Może wreszcie zostawiliby przeszłość za sobą, by mogli ruszyć dalej – wyznał z przejęciem Thomas.

Co na to Meghan? Podobno księżna na wysłane pocztą zaproszenie odpowiedziała… świąteczną kartką z pozdrowieniami. Dokładnie taką samą jaką Pałac Kensington wysłał do wszystkich pozostałych fanów rodziny królewskiej, którzy zdecydowali się w ostatnich tygodniach przesłać noworoczne pozdrowienia. Opinie na temat takiego zachowania są podzielone:

Pewnie nawet nie widziała tego zaproszenia.

Zrobiła to specjalnie. Wiedziała, że w ten sposób pokaże, że nie wie o co chodzi. To było ukartowane – czytamy w komentarzach.

Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Meghan Markle i książę Harry – świąteczna pocztówka

Dodajmy, że uroczystość odbędzie się w Las Vegas w stanie Nevada. Thomas zażartował, że zamierza ubrać się jak Elvis, a na ślub zamiast limuzyny zamówił… helikopter, z którego planuje wyskoczyć ze spadochronem. W lokalnych mediach z pewnością będzie gwiazdą.

Meghan Markle znów pobiła Kate! Żona księcia Williama nawet w tym przypadku zostaje daleko w tyle!

Cała Wielka Brytania mówi o ciąży Meghan Markle! Właśnie ujawniono największy sekret! Królowa już jej pogratulowała

To już?! Meghan Markle urodzi szybciej niż wszyscy myślimy! Wyciekła data porodu!


Thomas Markle Jr. (People)

Thomas Markle Jr. (People)

Księżna Kate i Meghan Markle na mszy świątecznej

Księżna Kate i Meghan Markle na mszy świątecznej

Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×