Przyrodni brat Meghan Markle zaatakował ją w „Big Brotherze”. Zwrócił się do Harry’ego i nie szczędził gorzkich słów

Thomas Markle Junior, Meghan Markle, książę Harry

Thomas Markle Junior, Meghan Markle, książę Harry

Thomas Markle Junior, przyrodni brat Meghan Markle, zaatakował ją przed kamerami. Przyznał, że zwrócił się też do księcia Harry'ego i ostrzegł przed siostrą. Sprawdźcie, co powiedział.

Meghan Markle i książę Harry od ponad roku żyją w Stanach Zjednoczonych. Mieszkają w luksusowej posiadłości w Santa Barbara położonej w sąsiedztwie gwiazd. Chociaż małżonkowie nie reprezentują już interesów królowej Elżbiety II, nie narzekają na brak obowiązków. Co jakiś czas udzielają wywiadów, a także angażują się w nowe projekty. Skupiają się też na życiu rodzinnym i opieką nad dwojgiem dzieci.

Mimo iż Meghan i Harry nieco usunęli się w cień, kolorowa prasa interesuje się ich codziennością. Ze szczególnym zainteresowaniem śledzi relacje księżnej, jej taty, a także przyrodniego rodzeństwa. Niedawno znów zrobiło się głośno o ojcu Markle. Serwis TMZ donosił, że z okazji 40. urodzin wysłał córce bukiet kwiatów. Dodał też krótki liścik, w którym złożył życzenia. Gdy żona Harry’ego nie zareagowała na ten gest, poinformował o wszystkim prasę i podzielił się najdrobniejszymi szczegółami:

Thomas specjalnie wplótł nawiązanie do wnuków w urodzinowym bukiecie dla Meghan. Jak twierdzi, chce być częścią ich życia, bo w Montecito nie mają wokół siebie zbyt wielu członków rodziny – donosi TMZ.

Thomas Markle Junior atakuje Meghan Markle. Co powiedział?

Zagraniczna prasa zainteresowała się nie tylko ojcem, ale także przyrodnim bratem Meghan Markle. Thomas Markle Junior bierze udział w australijskiej edycji programu Big BrotherDo sieci trafił właśnie zwiastun, w którym mężczyzna nawiązał do znanej siostry i podkreślił, że są rodziną:

Jestem bratem Meghan Markle. Jestem najbardziej znanym ze wszystkich braci.

Chwilę później uderzył w księżną. Przyznał, że zwrócił się do Harry’ego i powiedział mu, że Meghan zniszczy jego życie:

Powiedziałem księciu Harry’emu, że zrujnuje mu życie. Jest bardzo płytka.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach odliczają dni do premiery. Nie mają bowiem nawet cienia wątpliwości, że brat Meghan Markle może nieźle namieszać w programie.

Przypomnijmy, że o tym, że księżna jest w konflikcie nie tylko z ojcem, ale także z bratem mówi się od dawna. Podobno Thomas Markle Junior chciał go załagodzić i zaprosił przyrodnią siostrę na ślub. Ta nie tylko się na nim nie pojawiła, ale także w dość nietypowy sposób zareagowała na zaproszenie. Pisaliśmy o tym tutaj.


Thomas Markle Junior w nowym Big Brotherze

Thomas Markle Junior w nowym Big Brotherze

Thomas Markle Junior w nowym Big Brotherze

Thomas Markle Junior w nowym Big Brotherze

Thomas Markle Jr. (People)

Thomas Markle Jr. (People)

Komentarze

 • GBWość pisze:

  Zle jest byc biednym a jeszcze gorzej bogatym i slawnym

 • Wera ć pisze:

  Skoro bierze udział w takim programie jak Big Brother, to nie wiele jest wart. Niech ta rodzinka zajmie się sobą i przestanie mieszać e małżeństwie Harrego. Ja życzę im jak najlepiej. Smutne miał dzieciństwo Harry, gdy stracił swą ukochaną matkę. Niech da mu szczęście Megan.

 • GośćInka pisze:

  Niech ta cała rodzinka da spokój Meggan i Harremu a z czasem może się poukłada. Strasznie na nich naciskają, obsmarowują w mediach i jak tu lubić taka rodzinkę ,wcale się nie dziwię ,że się od nich odcięła

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Szkoda Harego bo to dobry chłopak, a ona stara wyjadaczka, cwaniara, na pewno nie wytrzyma z nią długo, a on powrotu do rodziny raczej nie ma…

 • GośćAnkaaaa pisze:

  A skąd wiesz że rodzina popaprana? a może ona też nie jest kryształowa, bo taka zapewne jest…

 • Gość pisze:

  A Meghan ci nie szkoda, ze ma takich popaprańców w rodzinie.?
  A o Harrego sie nie martw, w BRK jest jeszvze wiekszy gnój, tylko zamiatany pod perskie dywany.

 • Gość pisze:

  Sxkoda mi tego Harego….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×