Tak dziś wygląda Nora – wielka miłość Thomasa Andersa z Modern Talking. Wciąż jest chodzącym ideałem

Thomas Anders w czasach Modern Talking

Thomas Anders w czasach Modern Talking

Thomas Anders przez lata nosił złoty naszyjnik z jej imieniem. Niektórzy twierdzą, że Nora była dla Modern Talking tym, kim dla The Beatles była Yoko Ono. Obie oskarżane są o zniszczenie zespołów swoich mężów.

Nora Balling była oczkiem w głowie Thomasa Andersa. Jego złoty naszyjnik z jej imieniem był jak nieodłączny symbol wokalisty, a może nawet talizman. Niestety nie przyniósł mu szczęścia, wręcz przeciwnie od samego początku powodował kłopoty. Fani nie znosili Nory. Uważali, że ukradła im Thomasa. Nie trawił jej także lider i kompozytor Modern Talking – Dieter Bohlen, twierdził, że rozbija zespół. I jak czas pokazał, chyba miał rację.

Thomas Anders i Nora – historia miłości

Nora Balling poznała Thomasa Andersa w 1983 roku, a rok później była już jego żoną. Wtedy też na szyi Thomasa pojawił się złoty naszyjnik z jej imieniem. Przedsiębiorcza Niemka postanowił iść za ciosem i została menadżerem swojego męża. Niestety wiele jej działań kolidowało z planami lidera Modern Talking – Dietera. Nie dogadywali się. Ten konflikt wciąż narastał, aż doszło do ostatecznego rozpadu zespołu. Fani nie mieli wątpliwości, że winę za to ponosi Nora.

Oskarżacie ją o wszystko, co możliwe, a ona wcale nie jest żadnym dzikim diabłem, smokiem czy przekleństwem. Wtedy przecież bym się z nią nie ożenił – próbował ratować sytuację Thomas.

Opublikowany przez Norę Isabelle Balling Sobota, 22 października 2016

Pod wpływem Nory, Thomas Anders bardzo się zmienił. Dziennikarze twierdzili, że nie ma nic do powiedzenia w tym związku. Podczas wywiadów prasowych Nora zawsze była obok. A jakby tego było mało, bardzo często to ona odpowiadała na pytania zamiast Thomasa. Po rozpadzie Modern Talking para wyjechała do USA. Nora miała nadzieję, że uda się jej wypromować męża na tamtejszym rynku. Niestety nic z tego nie wyszło. A na domiar złego para przestała się dogadywać. W 1994 roku ogłosili separację, a cztery lata później  ich związek zakończył  się rozwodem. Nora została w USA, a Thomas wrócił do Niemiec.

W 1995 roku Thomas Anders poznał Claudię Hess, która została jego drugą żoną. Wtedy też pożegnał się ze swoim złotym naszyjnikiem, który był dla niego niczym smycz.

Po rozwodzie z Thomasem Nora Balling usunęła się z mediów. Jak bardzo się zmieniła, mogliśmy zobaczyć dopiero niedawno, gdy pojawiła się w sądzie podczas jednej ze spraw sądowych przeciwko Andersowi.

Opublikowany przez Norę Isabelle Balling Czwartek, 13 października 2016


Thomas Anders

Thomas Anders

Modern Talking

Modern Talking

Thomas Anders

Fotografia: AKPA

Komentarze

 • Deconstructing pisze:

  Ta kobieta niewiele za to może…
  Lecz jak się na nią patrzy, to typowa Helga, wyższa od Andersa, o męskich rysach.
  Ja bym się jej zwyczajnie bał już patrząc na powierzchowność.
  Charakter też ma …nadawałaby się na kapo w obozie…
  Koszmarna kobieta!

 • MELON pisze:

  Gdyby zespół się nie rozpadł ,odniósł by jeszcze większy sukces w świecie muzyki. Szkoda bo zmarnowano dorobek tego duetu, który bardzo szybko się rozwijał. Pomysłów na dobrą muzykę naprawdę mogło być wiele, ale co się stało to się już tego nie zmieni. Tam gdzie diabeł nie może tam …. ….. .!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×