The Voice Senior: Izabela Trojanowska wydała fortunę na fryzjera. Majewska: „Bardzo udany traf wizerunkowy”

Izabela Trojanowska, Alicja Majewska

Izabela Trojanowska, Alicja Majewska

Izabela Trojanowska i jej fryzura na celowniku trenerów The Voice Senior. Nowa jurorka show zdradziła, że jej metamorfoza kosztowała fortunę. Efekt zachwycił szczególnie Alicję Majewską.

The Voice Senior ruszył pełną parą, a jedną z największych gwiazd drugiego sezonu jest Izabela Trojanowska. Piosenkarka zadebiutowała w nowej roli. O uczestników rywalizuje z Alicją Majewską, Andrzejem Piasecznym i Witoldem Pasztem.

Szczyt popularności Trojanowskiej przypada na lata 80. Jej piosenkarki i scenicznym wizerunkiem zachwycała się cała Polska. W sobotnim odcinku The Voice Senior gwiazdy będą wspominać czasy świetności wykonawczyni hitu Wszystko, czego dziś chcę.

The Voice Senior: Izabela Trojanowska wydała fortunę na fryzjera

Izabela bez wątpienia była jedną z najbardziej barwnych i oryginalnych postaci polskiej sceny muzycznej. Nie tylko ze względu na sceniczne występy czy charakterystyczny sposób śpiewania. Szeroko komentowany był także jej wygląd. Jedni się nim zachwycali, inni nie mogli przestać krytykować, że nosi się po męsku. Kochała garnitury, krawaty, muszki, krótkie fryzury z postrzępioną grzywką.

Dzięki unikatowemu wizerunkowi bardzo szybko zyskała miano ikony stylu lat 80. Kobiety upodabniały się do niej, bo była powiewem świeżości prosto z niedoścignionego wówczas Zachodu. Do dziś wielu twierdzi, że Izabela Trojanowska miała ogromny wpływ na zmianę postrzegania mody damskiej w Polsce.

Tego samego zdania są także trenerzy drugiej edycji The Voice Senior, którzy podczas nagrań programu chętnie wspominali wyjątkowy wizerunek koleżanki z trenerskiej ławy.

Pamiętam, jak Izabela wyszła w muszce – rozpoczął temat Andrzej Piaseczny.

Po prawie 40 latach Alicja Majewska miała okazję poznać odpowiedź na nurtujące ją od dawna pytanie:

W 80. roku utkwiła mi w pamięci fryzura Izy. W całej Polsce mówiło się wtedy, że byłaś obcięta przez londyńskiego fryzjera – wspomniała Alicja Majewska, pytając przy okazji czy była to prawda.

Trojanowska potwierdziła dawne spekulacje. Zdradziła przy okazji, że za wizytę u fryzjera zapłaciła fortunę. A w zasadzie nie ona, a jej przyjaciółka, która mieszkała w Londynie:

To był Vidal Sassoon. Pojechałam do Londynu i moja przyjaciółka zafundowała mi tego fryzjera, ponieważ kosztował kilka miesięcznych pensji, które zarabiało się tutaj – zdradziła Iza Trojanowska.

Alicja odpowiedziała jednym zdaniem:

To był bardzo udany traf wizerunkowy – podsumowała Alicja Majewska

Fragment rozmowy poniżej, a w galerii fryzura-petarda, którą zachwycała się cała Polska.

The Voice Senior w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.


Izabela Trojanowska w krótkiej fryzurze

Izabela Trojanowska w krótkiej fryzurze

Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×