Szukaj

The Voice Senior: Znamy datę premiery! Pierwszy odcinek TVP pokaże lada dzień!

The Voice Senior jury

The Voice Senior jury

The Voice Senior zadebiutuje na antenie TVP. Kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu? Marta Manowska, prowadząca show, zdradziła ten pilnie strzeżony sekret. 

The Voice Senior, to program, którego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Po raz pierwszy na jednej scenie o tytuł najlepszego głosu w Polsce, będą rywalizować osoby, które ukończyły 60. rok życia. To one spróbują urzec jurorów w castingach, przesłuchaniach w ciemno i kolejnych etapach telewizyjnego show.

Zobacz: The Voice: Zwycięzca 10 edycji jest już niemal oczywisty! Tak mocnego faworyta jeszcze nie było

Kiedy pierwszy odcinek The Voice Senior? 

Oceniać ich będą Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk. Program poprowadzi Marta Manowska, dziennikarka, która zyskała popularność dzięki programom Rolnik szuka żony Sanatorium miłości. To właśnie ona zdradziła, kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek show:

Wczoraj do później nocy walczyliśmy na planie @thevoiceseniortvp Ale tyle historii, ile nasłuchałam się off THE rekord. A ile Wy usłyszycie już niebawem, to jeden bóg wie. Wiem jedno. Nasi bohaterowie to nie tylko talenty muzyczne. To kopalnia anegdot, wspomnień, energii i dobrego humoru. Dziękuję za wczoraj! Startujemy już 7 grudnia!

Zobacz: Michał Szpak wyrzucił przyjaciółkę z The Voice. „Zemściła się” pokazując jego intymne zdjęcia. Już fotka bez makijażu jest niezłym szokiem!

Fani byli zachwyceni tą wiadomością, czego nie ukrywali w komentarzach pod wpisem. Komplementowali też wygląd prowadzącej, która w camelowym płaszczu i dopasowanej pod niego stylizacji, zaprezentowała się genialnie:

  • Jak zawsze pięknie, oczu nie można od Ciebie oderwać.
  • Już nie promieniejesz. Teraz błyszczysz.
  • Pani Marto, super ten beżowy look!
  • Mam nadzieję, że ten voice to będzie następny hit z Twoim i Niny udziałem. Bardzo kibicuję. Powodzenia!
  • Śliczna jesteś Martunia.

A Wy czekacie na nowe odcinki? Dajcie znać w naszej sondzie.

Zobacz: Pilny apel finalistki „The Voice of Poland”. Jest w ciężkim stanie, potrzebuje pieniędzy na leczenie: „Moje zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych”

 


Marta Manowska w The Voice Senior

Marta Manowska w The Voice Senior

The Voice Senior Nina Busk

The Voice Senior Nina Busk

Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×