Nowe zasady w programie „The Voice Senior 2”. Znamy finalistów. Widzowie niezadowoleni z werdyktu. Odpadł ich faworyt

The Voice Senior 2

The Voice Senior 2

The Voice Senior 2. W sobotni wieczór odbył się półfinał show TVP2. Kto dostał się do finału? Widzowie nie do końca są zadowoleni z tej decyzji.

W progamie The Voice Senior nie brakuje utalentowanych uczestników i historii, które chwytają za serce. Nie tak dawno dorastanie w czasach II wojny światowej wspominała najstarsza w historii The Voice uczestniczka – pani Danuta. Poznaliśmy losy pana Jerzego. Jego wyciskająca łzy opowieść ma rozczulające zakończenie. Także i inni uczestnicy wzruszają, a to wszystko powoduje, że program jest bardzo popularny.

W sobotę, 30 stycznia odbył się półfinał drugiej edycji show.

The Voice Senior 2: półfinał. Zasady rywalizacji

Po emocjonujących Przesłuchaniach w Ciemno przyszedł czas na półfinał The Voice Senior 2. W ich trakcie Izabela Trojanowska (65 l.), Alicja Majewska (72 l.), Witold Paszt (67 l.) oraz Andrzej Piaseczny (50 l.) stworzyli swoje sześcioosobowe drużyny, w których składzie znaleźli się:

  • U Izabeli Trojanowskiej: Waldemar Bara, Andrzej Nosowski, Tomasz Szymański, Wiesław Herliczko, Andrzej Szpak, Teresa Kuczera,
  • U Alicji Majewskiej: Irena Hodowanie, Cezary Olszewski, Elżbieta Jatulewicz, Kazimierz Górecki, Jolanta Zając-Stachurska, Raisa Misztal,
  • U Andrzeja Piasecznego: Anna Tchórzewska, Andrzej Sobolewski, Barbara Parzeczewska, Romuald Ardanowski, Ireneusz Nosek, Andrzej Musiałek,
  • U Witolda Paszta: Alicja Mieszało, Jan Adamiak, Jadwiga Paduch, Ewa Olszewska, Andrzej Pawłowski, Teresa Mikuta.
The Voice Senior 2

The Voice Senior 2

Kto w finale The Voice Senior 2?

W sobotnim półfinale każda drużyna została podzielona na dwa trzyosobowe zespoły. Do wielkiego finału drugiej edycji The Voice Senior przeszło ośmioro uczestników. Andrzej Piaseczny wybrał finalistów jako pierwszy. Chociaż widzowie wyrazili poparcie dla Andrzeja Musiałka, juror zdecydował, że do ostatniego etapu programu przejdą: Barbara Parzeczewska oraz Anna Tchórzewska. 

Alicja Majewska wybrała Kazimierza Góreckiego oraz Raisę Misztelę. Izabela Trojanowska szansę na finał dała Andrzejowi Nosowskiemu i Andrzejowi Szpakowi.

Sporo emocji wśród widzów wywołała decyzja Witolda Paszta, który do dalszego etapu programu zaprosił Andrzeja Pawłowskiego i Ewę Olszewską. Nie spodobał się im fakt, że nie postawił na Alicję Mieszało, która była ich faworytką. Na Facebooku telewizyjnego show piszą:

  • Pani Alicja powinna być w finale.
  • Moim zdaniem ten wybór to bez komentarza… Pani Alu bezbłędne wykonanie!
  • Czy może mi to ktoś wytłumaczyć? Nie wierzę w to, co widzę.

Przypomnijmy, że program The Voice Senior okazał się hitem TVP. Muzyczne show z udziałem śpiewających Polaków po 60. szybko zyskało wielką popularność. Każdy z odcinków śledziło średnio ok. 3 miliony widzów. Pierwszy sezon wygrały siostry Szydłowskie, które w nagrodę otrzymały 50 tysięcy złotych, wycieczkę o wartości 30 tys. zł oraz możliwość wystąpienia podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem w 2019 roku.

Siostry Szydłowskie na finale The Voice Senior

Siostry Szydłowskie na finale The Voice Senior

Macie już swojego faworyta w drugiej części The Voice Senior?


The Voice Senior 2

The Voice Senior 2

Andrzej Piaseczny - The Voice Senior

Andrzej Piaseczny - The Voice Senior

Alicja Majewska - The Voice Senior

Alicja Majewska - The Voice Senior

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×