Szukaj

„The Voice Senior” z nowymi jurorami! Wśród gwiazd Izabela Trojanowska. Kto jeszcze?

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska

The Voice Senior: jurorzy wybrani. W tej roli ponownie wystąpią Andrzej Piaseczny i Alicja Majewska. Dołączy do nich m.in. Izabela Trojanowska. Kto jeszcze?

The Voice Senior pojawi się na antenie już w styczniu. Od wczoraj trwają nagrania Przesłuchań w Ciemno. Na scenie zaśpiewa ponad 40 muzykalnych seniorów, którzy będą walczyć o tytuł najlepszego głosu w Polsce.

The Voice Senior 2: Kto w jury?

Występy uczestników oceni czteroosobowe jury. Do Andrzeja Piasecznego i Alicji Majewskiej, dołączą dwie nowe gwiazdy debiutujące w tej roli. To Izabela Trojanowska i Witold Paszt. Gdy pierwszy dzień nagrań dobiegł końca, nowi trenerzy opowiedzieli, jak czuli się w programie.

Witold Paszt wyjawił, że miał większą tremę niż występujący. Udział w programie traktuje jako ciekawą przygodę:

Na początku miałem większą tremę niż nasi wspaniali uczestnicy. Nie lubię oceniać ludzi, uwielbiam ich słuchać dlatego „The Voice Senior” jest trudnym wyzwaniem. Z drugiej strony jest to bardzo fajna przygoda, ponieważ uczestnicy są ludźmi w moim wieku. Mają piękne dusze, są radośni i emanują dobrą energią, którą dzielą się z nami — wyznał po pierwszym dniu nagraniowym Witold Paszt, założyciel i lider legendarnego zespołu VOX.

Izabela Trojanowska powiedziała, że czuje odpowiedzialność za uczestników, którzy chcą przeżyć fajną przygodę:

Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi – mówi Izabela Trojanowska i dodaje: – Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę.

Warto dodać, że druga edycja będzie dłuższa względem pierwszej. Tym razem widzowie obejrzą aż cztery odcinki Przesłuchań w Ciemno, odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w którego trakcie poznamy zwycięzcę programu.

Prowadzącymi „The Voice Senior” są Marta Manowska i Rafał Brzozowski.


Izabela Trojanowska- The Voice Senior

Izabela Trojanowska- The Voice Senior

Alicja Majewska - The Voice Senior

Alicja Majewska - The Voice Senior

Andrzej Piaseczny - The Voice Senior

Andrzej Piaseczny - The Voice Senior

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×