Pierwszy trener „The Voice of Poland” ujawniony! Wygadał się na wizji: „Umowa podpisana”

Pierwszy trener The Voice of Poland 13 ujawniony

Pierwszy trener The Voice of Poland 13 ujawniony

The Voice of Poland 13. Już wiadomo, kto zasiądzie na fotelu trenerskim obok Barona i Tomsona.

The Voice of Poland to program typu talent show emitowany na antenie TVP2 od 3 września 2011, oparty na międzynarodowym formacie The Voice stworzonym przez Johna de Mola. Wszystko miało swój początek w Holandii, a potem program na dobre rozgościł się w telewizjach na całym świecie, zdobywając sobie całą rzeszę sympatyków.

Program ma na celu odkrycie utalentowanych wokalnie osób, które w poszczególnych etapach będą prezentowały swoje umiejętności. Nagrodą główną jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł najlepszego głosu w Polsce, a od trzeciej edycji również nagroda pieniężna. To tam pierwsze kroki stawiali Sarsa, Rafał Brzozowski, Krystian Ochman, Natalia Nykiel czy Marta Gałuszewska.

Co sezon skład trenerów w show ulegał zmianie. Wśród gwiazd oceniających i przygotowujących uczestników do występów byli m.in. Ania Dąbrowska, Kayah, Nergal, Margaret, Michał Szpak, Maria Sadowska czy Patrycja Markowska.

Kto zasiądzie w fotelach zbliżającej się 13. edycji?

The Voice of Poland. Pierwszy trener nowej edycji show ujawniony

Po koncercie jubileuszowym w Opolu Justyna Steczkowska udzieliła wywiadu. Padło pytanie, czy jest szansa, że wróci do roli trenerki w The Voice of Poland. Artystka wprost odpowiedziała:

Tak, podpisaliśmy już umowę. Zaczynamy pracę w lipcu, sierpniu, wrześniu, a potem występy na żywo. Bardzo się cieszę, bo bardzo lubię też program. Kocham wręcz. Tutaj dzisiaj mamy naszą dziewczynę w debiutach z „The Voice”, była u Marka, a ja ją bardzo podziwiam i trzymałam za nią kciuki. Bardzo się cieszę, że kolejną edycję będę mogła wspierać młodych ludzi i też sama się od nich uczyć.

Wyznała także, że najpierw odmówiła przyjęcia fotelu jurora, ponieważ kolidowało to z jej trasą koncertową, która ostatecznie została jednak przesunięta na 2023 rok, więc artystka mogła przyjąć propozycję.

Justyna zdradziła także, że na pewno zobaczymy także Barona i Tomsona, a nie pojawi się Sylwia Grzeszczak. Nie wiadomo, kto zasiądzie w pozostałych fotelach.


Justyna Steczkowska i Marta Burdynowicz - Finał The Voice of Poland 12

Justyna Steczkowska i Marta Burdynowicz - Finał The Voice of Poland 12

Justyna Steczkowska - Finał The Voice of Poland 12

Justyna Steczkowska - Finał The Voice of Poland 12

The Voice of Poland 12 Baron, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Tomson

The Voice of Poland 12 Baron, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Tomson

Komentarze

  • Jan95 pisze:

    Ja się bardzo cieszę, że Justyna będzie kolejną edycję. Fajnie by było jakby jeszcze jurorami zostali Dawid Podsiadło, czy Ania Wyszkoni. Może by się sprawdzili w tej roli.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×