Szukaj

Przed laty dał kosza Margaret. Teraz wystąpił w „The Voice of Poland”! Reakcja gwiazdy bezcenna

W drugim odcinku The Voice of Poland doszło do niesamowitego spotkania. Margaret w przesłuchiwanym uczestniku rozpoznała swoja dawną sympatię. Zobaczcie, jak zareagowała.
Margaret - były chłopak w The Voice

Margaret - były chłopak w The Voice

Dwa tygodnie temu ruszył The Voice of Poland. W składzie trenerskim debiutują Margaret i Kamil Bednarek obok niech popisy wokalistów oceniają niezmiennie Michał Szpak oraz Tomson i Baron. Każdy z odcinków przynosi nowe niespodzianki. Przesłuchiwani wokaliści niejednokrotnie zaskakują jurorów. Nie inaczej było podczas drugiego odcinka.

Zobacz: Kamil Bednarek stracił bliską osobę. W „The Voice” opowiedział o osobistej tragedii

Była fascynacja Margaret na przesłuchaniu

W ostatniej części odcinka talentów wokalnych poszukiwano na Kujawach i Pomorzu. Największą niespodzianką sobotniego odcinka okazał się Tadeusz Seibert, nauczyciel wokalu i znajomy Margaret z jej wczesnej młodości. Uczestnik zaśpiewał utwór Spragniony z repertuaru Kamila Bednarka:

Ja bym tego tak nie zaśpiewał – powiedział, wyraźnie będący pod wrażeniem Kamil.

W niemałym szoku była również również Margaret, która kojarzyła Tadeusza z festiwalu w Koszalinie:

Znamy się, To byłam ja wtedy. Myśmy razem zaczynali. Ja go chciałam, on mnie nie chciał. Jak zobaczyłam, że to ty, to tak mi serce zabiło – przyznała Margaret.

Po takim wyznaniu, nie było już innej możliwości i Tadeusz Seibert zasilił drużynę piosenkarki. Będziemy z zainteresowaniem obserwować, jak potoczy się jego przygoda w The Voice of Poland.

View this post on Instagram

"Ja go chciałam, on mnie nie chciał"… ???? hehe A Wy kogo wybralibyście na moim miejscu? Cenię i szanuję każdego z trenerów! ❤ A wtedy na scenie miałem ogromny mętlik w głowie ale nie mogłem wybrać inaczej ???? Jestem u @margaret_official !! ????Dziękuję pozostałym trenerom za każde słowo ???? @kamilbednarek @michal_szpakofficial @alekbaron @tomsoniziofficial ???????????? Dziękuję też publiczności obecnej wtedy ze mną, czułem Was – to było niezwykłe i piękne. Nieważne do jakiego etapu dojdę w programie. Mam nadzieję, że będzie to wielka przygoda i niezwykłe emocje, podobne do tych na blindach. Napiszcie proszę jak Wasze odczucia ???? Wasz Tadzik ???????? @voiceofpoland #voiceofpoland #spragniony #tadeuszseibert

A post shared by Tadeusz Seibert (@tadeuszseibert) on

Zobacz: Michał Szpak promuje „The Voice” w odjechanej stylizacji! Takich butów nie ma nawet Margaret

10. edycja The Voice of Poland

The Voice of Poland zadebiutował na antenie TVP 3 września 2011 roku. Dokładnie 8 lat później, zorganizowano konferencję promującą 10., jubileuszową edycję muzycznego show. W spotkaniu, uczestniczyły prawie wszystkie gwiazdy, które przez najbliższe tygodnie będziemy oglądać na szklanym ekranie. Trenerami zostali Baron i Tomson, Michał SzpakMargaret i Kamil Bednarek. 

Drugi odcinek The Voice of Poland 10 TVP2 obejrzeliśmy w sobotę, 14 września, o godzinie 20:05 w TVP2.

Zobacz: Marta Manowska drugą Małgorzatą Rozenek! W oficjalnej sesji ze wszystkimi trenerami “The Voice Senior” wygląda identycznie jak seksbomba z TVN-U!


Tadeusz Seibert

Tadeusz Seibert

Tadeusz Seibert w drużynie Margaret

Tadeusz Seibert w drużynie Margaret

Tadeusz Seibert

Tadeusz Seibert

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×